Online Ödeme
Adentatec ürünleri dünya çapında birçok bölgede tescilli ve sertifikalıdır.

Adentatec, CAD/CAM diskleri, lazer eritme tozu ve diş alaşımlarının üretimi ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmış, diş hekimliği alanında dünya çapında faaliyet gösteren bir şirkettir. 1997 yılında kurulmuştur ve diş laboratuvarları için yüksek kaliteli bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Kalite, yenilik ve müşteri odaklı hizmet firmamız için çok önemlidir. Adentatec ürünleri yalnızca Almanya'da üretilmektedir.Adentatec, DIN EN ISO 13485 ve DIN EN ISO 9001 sertifikasına sahiptir.

SYSTEM SOFT BLANK

Kobalt bazlı tip 4 üzerinde değerli olmayan bir diş frezeleme alaşımıdır. Çok iyi korozyon direncine ve biyouyumluluğa sahiptir. Özellikle yumuşak, öğütülmesi iyi ve homojendir. Tüm yüksek kaynaşmalı seramiklerle uyumludur.

SYSTEM TI 5-BLANK

System TI 5-Blank, Ti6Al4V (medikal kalite) üzerinde değerli olmayan bir diş frezeleme alaşımıdır. Kuronlar, köprüler ve implant destekli yapıların kullanımına yöneliktir.

Alanında uzman partnerlerimiz ile tanışın
Distribütörlüklerini yaptığımız diş hekimliği ve diş teknisyenliği alanında iş akışını tamamlayan en iyi uluslararası markaların ithalatlarını gerçekleştirerek aynı zamanda uzman ekibimiz ile servis desteğini sağlıyoruz.
Alanında uzman partnerlerimiz ile tanışın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
İletişim