Online Ödeme
ICam4D Nedir?
ICam4D sistemi, hızlı ve doğru sonuçlar üretmek için birlikte çalışan birkaç teknoloji parçasını içerir. Öncelikle, elde taşınabilir kamera ünitesi, dört kameradan ve bir projektörden 3B veri toplamak için fotogrametrik ve yapılandırılmış ışık tarama işlemlerinin bir kombinasyonunu kullanır.
Sektördeki tek gerçek fotogrametri
ICam 4D, en zorlu tedavilerde bile hızlı yakalama ve pasif uyum sağlayan 4 hareketli kameraya sahip tek cihazdır.
Uzun ömürlü
Torklama ve otoklavlamadan kaynaklanan deformasyonu önlemek için titanyumdan yapılmış piyasadaki tek scanbody.
Radyoopak ve güvenilir
Daha fazla güvence için radyoopak olan ve röntgenlenebilen tek tarama gövdeleri.
Sektörün 1 numaralı fotogrametri sistemi olan Imetric'in ICam'i ile çok farklısınız
Dünyanın en doğru ve 1 numaralı fotogrametri sistemi artık daha da iyi. Sektörün tek gerçek fotogrametri sistemi; Herkesin elinde kusursuz doğruluk için dört kamera ve titanyum tarama gövdeleri sunuyor.
Yüksek Hassasiyet

Düşük Gerçeklik
Düşük Hassasiyet

"Daha iyi" Gerçeklik
Yüksek Hassasiyet

Yüksek Gerçeklik
iCam4D ile herkes mutlu
iCam 4D, çoklu implant restorasyonları için iş akışında devrim yaratıyor. Bu heyecan verici yeni teknoloji, hasta ve diş hekiminden üretime kadar ilgili tüm taraflar için muazzam faydalar sağlıyor. iCam 4D teknolojisi, sandalyede geçirilen zamanı, ziyaret sayısını azaltıyor ve önemli donanım, personel ve üretim maliyetlerini ortadan kaldırıyor. Operatörden bağımsız olarak öngörülebilir ve doğru sonuçları garanti eden tek teknolojidir.
Chair-side

Çoklu implant yapısı için ölçü alma gibi karmaşık bir işlem, ICamBodies'in yerleştirilmesi ve çıkarılması da dahil edildiğinde sadece birkaç dakikaya iner.

Bunun sonucu şu olur:

 • ICamBodies'in kolay yerleştirilmesi ve iCam4D ile hızlı ölçümler sayesinde değerli sandalye süresinde büyük tasarruf.
 • Kullanıcının beceri seviyesinden bağımsız bir sonuç olduğundan öngörülebilir sonuç.
 • Çoklu implantlarda ölçü alımı için malzeme maliyetinin ortadan kalkması.
 • İlk parça mükemmel bir uyum sağlayacağından tekrar denemeye gerek yok.
Hasta açısından avantajları

Hasta açısından avantajları şunlardır:

 • Ölçülerin alınması nedeniyle stres yok. ICamBodies'in yerleştirilmesi ve diş etinin yakalanması, implant ölçüsü almaya kıyasla hızlı ve konforludur.
 • Ölçümler yalnızca dudak çıkarıcı ile yapılabilir. Üst kemer için ağız hafifçe açılmalıdır ve alt kemer için ağız dinlenme pozisyonunda ölçülebilir. Bu nedenle ağız içi tarayıcılarda olduğu gibi ağzı aşırı pozisyonlara açmaya gerek yoktur .
 • Teknoloji, parçanın mükemmel bir şekilde uyması nedeniyle denemeye gerek kalmamasını sağlıyor.
 • Son restorasyonun uyumunun kalitesi nedeniyle hastanın konforunun artması.
 • ICam4D ile erken yükleme protokollerinin çok daha uygulanabilir olması nedeniyle çok daha kısa tedavi süreleri olasılığı.
Laboratuvarlar için

Laboratuvar ve/veya diş teknisyeninin iş yükü büyük ölçüde azalır.

Avantajları şunlardır:

 • Dişeti maskesi ve implant analogları ile modellerin stresli ve hızlı üretimine gerek yok.
 • Karmaşık implant modellerini taramaya gerek yok.
En Üst Düzey Teknoloji
iCam4D, dört kamera ve bir projektörden oluşan elde taşınan bir "kamera ünitesidir". 3B verileri yakalamak için fotogrametrik ve yapılandırılmış Işık tarama tekniklerini birleştirir. İmplantların konumunu ve yönünü belirlemek için benzersiz tescilli hedef düzenlemesine sahip yüksek hassasiyetli mekanik parçalar olan ICamBodies'i kullanır. Bir implant için hesaplanan konum ve yönelime "ICamPosition" denir. ICamBodies, her zaman gerekli hassasiyet gereksinimlerini karşıladıklarından emin olmak için düzenli aralıklarla Imetric ile değiştirilir.
iCam4D teknolojisinin bir diğer bileşeni de ICamRef'lerdir. Bunlar iyileşme abutmentlerine benzer ve aslında ICamRef'ler yerine iyileşme abutmentleri kullanmak mümkündür. ICamRef'lerin daha küçük boyutu, diş etinin ölçüsünü almayı veya ICamRef'leri ve diş etini intraoral tarayıcıyla taramayı çok daha basit hale getirir. iCam4D'nin yazılımı daha sonra kullanıcının ICamPositions'ı ICamRef'leri kullanarak diş etinin koordinat sistemine dönüştürmesine olanak tanır. Bu birkaç basit tıklamayla yapılır.
iCam4D sisteminin geliştirilmesindeki temel unsurlar şunlardı:
• ICamBodies'i çok küçük, kullanımı kolay ve dezenfekte edilmesi kolay hale getirmek. • Ölçümlerin operatörden tamamen bağımsız olarak yapılabilmesi. • Hem ICamBodies'i hem de ölçümü teknik olarak gerektiği kadar hassas hale getirerek mükemmel bir uyum sağlamak. • Dişetinin yakalanmasını mümkün olduğunca basit hale getirmek.
ICam 4D Fotogrametrisi,
ağız içi taramaya kıyasla daha yüksek hassasiyet gösterir
Ortalama ve maksimum sapmaları değerlendirirken yalnızca ICam 4D Fotogrametrisi klinik olarak kabul edilebilir bir doğruluk göstermektedir
ICam 4D
Fotogrametrisi ile hızlı ve kolay bir pasif uyumu garanti edin!
İmplant konumunu yakalamak için tarama ve diğer hantal yolların ötesine geçin.
Kliniğinizi ve Laboratuvarınızı Bugün Upgrade Edin

ICam 4D ile gönül rahatlığı, hassasiyet ve benzersiz desteği deneyimleyin. Kliniğinizi ve Laboratuvarınızı güvenle yükseltin. Yeni güne fullarch sihirbazı olarak başlayın ve uygulamalarınızı yeni boyutlara taşıyın!

Alanında uzman partnerlerimiz ile tanışın
Distribütörlüklerini yaptığımız diş hekimliği ve diş teknisyenliği alanında iş akışını tamamlayan en iyi uluslararası markaların ithalatlarını gerçekleştirerek aynı zamanda uzman ekibimiz ile servis desteğini sağlıyoruz.
Alanında uzman partnerlerimiz ile tanışın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
İletişim