Online Ödeme
Dental sistemin öne çıkan özellikleri
Kolayca proteztasarlayın ve üretin
Kolayca protez
tasarlayın ve üretin
Piyasadaki en gelişmiş protez yazılımına erişin. Dijital protezleri tasarlayın ve büyük kütüphaneler ve üreticilerle tek bir sorunsuz iş akışında bağlantı kurun.
Hızlı ve sezgisel splint tasarımı
Hızlı ve sezgisel splint tasarımı
Beklediğiniz şey buydu: laboratuarların splint, gece plağı ve koruyucu * üretmesi kolay ve üretken kılan hızlı ve sezgisel bir CAD yazılımı.
Yeni otomatik iş akışı
Yeni otomatik iş akışı
Alçı modelleriniz için sistemin otomatik olarak tek kron ve köprü tasarım önerileri hazırlamasına izin verin. Ardından, iş akışındaki herhangi bir adımda gerekirse tasarımı incelemek ve düzeltmek için güçlü araçlar kullanın.
x serisi laboratuvar tarayıcıları ile entegre edin

Cad yazılımı ile doğru ve verimli diş tasarımları oluşturmak, yüksek kalitede taramalar gerektirir. x serisi lab tarayıcıları birden fazla ödül kazandı ve yüksek hızları ve belgelenmiş doğrulukları ile tanındı. Giriş seviyesinden gelişmiş hızlı taramaya kadar tüm tarayıcıları sunuyoruz.

Dental sistem nedir

Diş labaratuvarlarının en önemli ortağı olmaya ve bugünün teknolojilerinden her şeyi almalarına yardımcı olmaya hazır mısınız? exocad, yazılımı geri kalanını yaparken işçilik ve yaratıcılığa odaklamanızı sağlayan bir çözümdür. Laboratuarınızın boyutu ne olursa olsun, dental CAD / CAM yazılımımız daha üretken olmanızı ve protezler, implantlar, gülüş tasarımları, cerrahi kılavuzlar, splintler ve daha fazlası gibi karlı hizmetler sunmanızı sağlayacaktır. Ayrıca size açık bir tasarım hizmetleri sistemine, kütüphanelere, ayrıca üçüncü taraf ağıziçi tarayıcılara, kazıyıcılara ve 3D yazıcılara ücretsiz erişim sağlar.

Ne olacaksınız?
exocad, diş teknisyenlerinin müşterilerine en yüksek kalitede ve en geniş protez seçimini maliyet etkin bir şekilde yapması için tasarlanmıştır.
Güçlü dental CAD yazılımı

CAD yazılımımız hızlı çalışması ve kullanım kolaylığı ile bilinir, bu da eğitim maliyetlerini en aza indirmenize ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. Günlük olarak karmaşık vakalarla uğraşırken bile güvenilir ve sağlamdır.
Exocad DentalCAD'ın hızı ve esnekliği, organik modelleme alanındaki en son araştırma sonuçlarının kullanılmasıyla elde edilmiştir. Yedi yılı aşkın bir süredir mühendis ekibimiz hızla gelişen bir pazar için sürekli olarak yenilikler sunmaktadır.

Exocad kullanıcılarının eğrinin bir adım önünde kalmasını sağlamak için müşterilerimizi dinliyor ve en son bilgileri entegre etmeye devam ediyoruz.

En geniş tedavi iş akışı yelpazesi

Tam servisli bir laboratuar olabilirsiniz. Veya uzman bir laboratuvar. Ya da belki şimdi uzman olursunuz ancak daha sonra diş hekimi müşterilerinizin gelişen ihtiyaçlarına göre genişlemek istersiniz. Hizmet yelpazeniz ne olursa olsun, yazılımımız işinize uygun tedavi iş akışlarını ve paketlerini seçmenize olanak tanır - böylece adım adım büyümek ve ileride kalabilirsiniz. exocad, diş hekimlerinin ve hastalarının farklı ihtiyaçlarını ve tercihlerini kapsayan rakipsiz tedavi iş akışları yelpazesiyle ünlüdür. fiimdi seçin, ileride kalmak için genişletin.

Tasarım önerileri için otomatik iş akışları

Sistemin, alçı modeller için tekli kron ve kopyaların tasarım önerilerini otomatik olarak oluşturmasına izin verin ve yalnızca gerektiğinde incelemek ve düzeltmek için güçlü araçlar kullanın. Otomatikleştirilmiş iş akışları üretkenliği artırır ve size daha karmaşık ve karlı durumlara odaklanmak için daha fazla zaman verir.

Yeni hızlı ve sezgisel splint yazılımı

Tamamen yeni exocad Bite Splint Modülüz laboratuvarların sadece birkaç tıklamayla kolayca splint, gece plağı ve benzeri splintleri üretmesini sağlar. Verimli dijital tasarım ve splint üretimi size yeni ve çok kârlı bir hizmet eklemek için cazip bir fırsat sunar.

Yeni dentalCAD 2.4

En son sürümümüzün yeni özelliklerine göz atın ve Full Denture'un ötesindeki olanakları keşfedin!
exocad’ın güçlü DentalCAD Plovdiv yazılımı, protez dişlerinden bileşenlere kadar gelişmiş iş akışları ve genişletilmiş kütüphaneler ile daha geniş işbirlikleri ve çok daha fazlasıyla zahmetsiz bir şekilde yaratılmasını sağlar.

Gülüş tasarımı
Kozmetik diş hekimliğinin geleceği

Exocad’ın öngörülebilir estetik gülümseme tasarımları için yenilikçi CAD gülümseme tasarım çözümü olan Smile Creator ile katma değer üretin. Ünlü exocad DentalCAD platformuna entegre edilen Smile Creator, yenilikçi 2D / 3D teknolojimiz sayesinde estetik planlama sırasında bile protez fizibilitesini güvenilir bir şekilde değerlendirmek için dental laboratuvarları güçlendirir.

  • Hasta fotoğraflarını exocad'e yükleyin. Bunlar otomatik olarak dişlerin 3D taramalarıyla eşleştirilebilen 3D nesnelere dönüştürülecektir.
  • Yönergeleri otomatik olarak ekle ve düzenle
  • Geniş kütüphanemizden diş şekilleri seçin
  • 3B şekilleri düzenlemek için basit 2B düzenleme araçlarını kullanın
  • 3D sonucu çeşitli açılardan gerçek zamanlı olarak görün

 

In-CAD Smile Creator bağımsız formatta veya exocad'ın başarılı DentalCAD yazılımına ek modül olarak mevcuttur.

2D gülümseme tasarımlarınızı
3D taramalarla birleştirin

exocad Smile Creator, hastaları göstermek ve meşgul etmek için foto-gerçekçi simülasyonlarla dijital gülümseme tasarımlarının son derece hızlı ve kolay bir şekilde oluşturulmasını sağlar. Dental System’in RealView Motorundaki 3D restoratif tasarımınıza rehberlik etmek için dijital gülümseme tasarımını hastanın fotoğrafı ile kullanın.

Tasarım özgün gülümse
Eşsiz hareket düzeltme teknolojisi ile
Hareket halindeki diş sistemi
exocad'in günlük işlerinizde size nasıl yardımcı olabileceğine dair bir fikir edinmek için demo videoyu izleyin.
Yazılım paketlerini keşfedin
exocad'in günlük işlerinizde size nasıl yardımcı olabileceğine dair bir fikir edinmek için demo videoyu izleyin.
Ultimate Lab Bundle
Kron ve Köprü, sanal artikülatör, gülüş tasarımı, diş kütüphaneleri, implant bar ve DICOM görüntüleyici, model oluşturma, total protez, iskelet tasarımı, splint tasarımı ve çene hareketleri, içeri aktarma ile birlikte daha fazlasını tasarlayın.
Implant Lab Bundle
Kron ve Köprü, sanal artikülatör, gülüş tasarımı, diş kütüphaneleri, implant bar ve DICOM görüntüleyici ile birlikte daha fazlasını tasarlayın.
Advanced Lab Bundle
Kron ve Köprü, sanal artikülatör, gülüş tasarımı, diş kütüphaneleri ve daha fazlasını tasarlayın.
Partial CAD Module
Tam ve kısmi total protez sağlamada uzmanlaşmış laboratuvarlar için.
Sadece Tara
Dijitalleşmenin kolay yolu x serisi bir tarayıcı satın alın veya alçı modelini ölçü kaşığından tarayın ve harici bir tasarım servisine gönderin.
Entegrasyonları
Entegrasyonları
Rakipsiz açık ekosistem

Açık bir sistem seçmek, en güncel teknolojiye, malzemelere, iş ortaklarına ve fiyatları erişimi güvenli kılmanın en iyi yollarından biridir. Açık ekosistemimizle, tercih ettiğiniz ortaklarla doğrudan bağlantı kurabilir ve laboratuvarınız için en uygun maliyetli ve gerekli seçenekleri sağlayabilirsiniz. İş akışlarından tasarım hizmetlerine, kütüphanelere veya 2. taraf üretim ortaklarına kadar hepsi bir tık ötenizde.

Heron IOS ağıziçi tarayıcılar Heron IOS ağıziçi tarayıcılar
Tasarım hizmetleri Tasarım hizmetleri
İmplant ve diş kütüphaneleri İmplant ve diş kütüphaneleri
3D yazıcılar 3D yazıcılar
Malzeme ve üretim merkezleri Malzeme ve üretim merkezleri
Servis paketleri
Abonelik paketi
Abonelik paketi
exocad abonelik paketi, sınırsız yükseltme, destek, uygulamalı eğitim ve etkinliklere erişim ve özel ürün indirimleri gibi yüksek değerli hizmetler sunar.
Abonelik olmayan Temel paket
Abonelik olmayan Temel paket
exocad ile bir abonelik tamamen isteğe bağlıdır. Temel paket bir abonelik olmadan gelir ve ücretsiz sınırlı hizmetler sunar. Ücretsiz yükseltme yoktur ve satın alma yılına karşılık gelen yazılım sürümünü alırsınız. Destek vaka başına ödeme bazında mevcuttur.
Eğitim ve yardım alın
Dijital diş hekimliğinde yeniyseniz ve yazılımınız ile ilgili uygulamalı eğitim almak istiyorsanız, size yardımcı olmak için buradayız.
Ücretsiz eğitim videoları
Ücretsiz eğitim videoları
Youtube kanalımız, tasarım iş akışlarını, sistem konfigürasyonunu, ipuçlarını ve püf noktalarını içeren çok sayıda exocad eğitim videoları sunar.
Yüz yüze eğitimler
Yüz yüze eğitimler
Size yakın bir yerde bulunan Onex Dental Academy eğitimleriyle öğrenme eğrinizi kısaltın.
exocad dental share
exocad dental share
exocad dental share, bilgi alışverişi ve dünya çapında ağ kurma için profesyonel bir platformla daha da ileri götürür.
Dijital diş hekimliği uzmanları
“Protezleri dijital yapmak, işlemi çok daha kolay, daha bağışlayıcı, öngörülebilir ve daha hızlı hale getiriyor”
Dental share
Dental share dağıtılmış iş akışlarına ve etkili çevrimiçi işbirliğine olanak tanır. Büyük veri kümelerinin bile güvenilir olmayan mobil ağ bağlantılarından ve kısıtlayıcı güvenlik duvarlarından kolayca geçebilmesi için sağlam bir aktarım protokolüyle birlikte yeni nesil sıkıştırma teknolojisini kullanıyoruz.
Alanında uzman partnerlerimiz ile tanışın
Distribütörlüklerini yaptığımız diş hekimliği ve diş teknisyenliği alanında iş akışını tamamlayan en iyi uluslararası markaların ithalatlarını gerçekleştirerek aynı zamanda uzman ekibimiz ile servis desteğini sağlıyoruz.
Alanında uzman partnerlerimiz ile tanışın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
İletişim