Online Ödeme
Buhar Makinaları
Steamy Mini
Steamy Mini
Buhar temizleyicisi

STEAMY MINI, küçük eşyaları, dental nesneleri, aletleri temizlemek ve daha büyük nesneler üzerinde detaylı kullanım için uygundur.

Yağ, yapışkan balmumu, dekapaj ajanları, çeşitli kirleticiler ve yapıştırıcılar, nesnenin kendisini etkilemeden hafifçe çıkarılır. Çevreye zarar vermez, çünkü kimyasallara gerek yoktur. Erişilmesi zor yerlerde inatçı kirlenme, iç ve dış temizlik için patentli temizleme fırçaları kullanılarak kolayca giderilebilir. Kompakt tasarımı sayesinde sadece az miktarda yer gerektirir.

STEAMY MINI, esas olarak küçük laboratuvarlar için veya daha büyük laboratuvarlardaki birden fazla iş istasyonu için tasarlanmıştır.

Supersteam
Supersteam
Buhar temizleyicisi

SUPERSTEAM'in avantajları ve uygulamaları, STEAMY MINI ile aynıdır.

6 bar'lık daha yüksek buhar basıncı ve doymuş ıslak buhar, daha uzun temizleme performansı sağlar. SUPERSTEAM ayrıca, yapışkan mumu çıkarmak için bir sıcak su mumu ekstraksiyon fonksiyonu içerir ve nesneler daha sonra hava ile kurutulabilir. Temizleme fırçaları buhar tabancasına bir Luer-Lock konnektörü ile kolayca takılır.

Normal bir buhar temizleyicisiyle temizlik yapıyorsa veya sıcak su kullanıyorsanız, farklı çaplarda çeşitli buhar temizleme adaptörleri mevcuttur.

Tronada
Tronada
Buhar temizleyicisi

Avantajları ve uygulamaları, SUPERSTEAM buharlı temizleyici ile aynıdır.

Bununla birlikte TRONADA, ünitenin otomatik olarak doldurulmasını sağlayan entegre bir pompaya sahiptir ve bu nedenle herhangi bir kesinti olmadan çalışılabilir. REITEL, ya buhar temizleyicide kireçsiz su kullanılmasını ya da alternatif olarak TRONADA ile şebeke suyu temini arasında su yumuşatma cihazı DELIMER COMFORT kullanılmasını önerir.

İsteğe bağlı olarak isteğe bağlı olarak buharlı temizleyici depolaması için duvara monte edilmiş bir raf mevcuttur.

Delimer Comfort
Delimer Comfort
Buhar temizleyicisi

DELIMER COMFORT ile musluk suyu, kartuşların pahalı bir şekilde değiştirilmesine gerek kalmadan kolayca kireçlenebilir, böylece kireç hasarının neden olduğu masraşı onarımları önleyebilirsiniz. İyon değiştirici ve yumuşatıcı tuzun kombinasyonundan dolayı, DELIMER COMFORT ile sert su% 50'ye kadar yumuşatılır ve sonuç olarak cihazda birikmeler önlenir.

Yarı otomatik rejenerasyon işlemi tamamen karmaşık olmayan bir işlem sağlar. İsteğe bağlı olarak, yumuşatılmış suyun laboratuvarınızdaki diğer cihazlar için de önerilip önerilmediğine bağlı olarak, gerektiğinde manuel su tahliyesi de yapılabilir.

DELIMER COMFORT, birkaç adımda doğrudan kendiliğinden doldurulan buhar temizleyicilere, örn. REITEL tarafından TRONADA. Bu nedenle, her iki cihazın bir kombinasyonu doğrudan 43101000 sipariş numarası altında mevcuttur.

Alçı Kesme Makinaları
Rotogrind Mini
Rotogrind Mini
Sulu kesme

Sulu kesme ROTOGRIND MINI çok uygun bir fiyat ve performans oranı sunar.

Güçlü fırçasız motor ve yüksek kaliteli taşlama diskleri, yüksek yüzey kalitesi ile hassas bir sonuç sağlar. Paslanmaz çelik gövde son derece Sağlam ve dayanıklı

Cihazın ön kapağı, temizlik amacıyla veya diskleri değiştirmek için iki özel hızlı bırakma ile kolayca çıkarılabilir.

Rotogrind NT
Rotogrind NT
Sulu / kuru kesme

Kuru çalışma için dönüştürülebilen güçlü ROTOGRIND NT ıslak düzeltici, sessiz bir fırçasız motorla donatılmıştır.

ROTOGRIND NT, basitçe kurudan ıslak düzeltmeye değiştirilebilir. Patentli ıslak durulama teknolojimiz nedeniyle disk her zaman temizlenir ve asla tıkanmaz (kuru kesimden sonra bile). Böylece, tam olarak sertleşmemiş modellerde bile model kararlılığı sağlanabilir. Muhafazanın şekli ve cihazın hızlı açılan ön kapağı kolay temizlik ve bakım sağlar.

Masa herhangi bir açıda sabitlenebilir.

Kumlama Makinaları
Sanduret
Sanduret
Mikrofine kumlama

Microfine jet patlatıcıları, 25 ila 250 mikron arası tüm ticari aşındırıcılar ile farklı malzemelerin püskürtülmesi için optimum yüzey kalitesi sunar.

Cihaz, temizlik, cilalama ve cilalamanın yanı sıra oksit tabakalarını farklı yüzeylerden çıkarmak için de kullanılabilir. Giriş basıncı kontrolü ve çabuk durdurma valfı, püskürtme ünitesine de entegre edilmiştir; bu, aşındırıcıların kesin ve ekonomik kullanımını sağlar. Su ayırıcı ve filtreler gereksiz bakımdan kaçınır ve aksama süresini minimumda tutar.

Özel püskürtme prensibi ve ısıtılmış hazneler sabit bir aşındırıcı akışı sağlar; bu da pürüzsüz bir yüzeye sahip püskürtme nesnelerinin ortaya çıkmasını sağlar. Başlat ve durdurma patlatması, ayak pedalı ile rahatça etkinleştirilir. Ek bir ağızlık, aşındırıcı malzemeyi nesneden çıkarır. Aşındırıcıyı tekrar doldurma ve / veya değiştirme

Çıkarılabilir kapak veya boşaltma vidası vasıtasıyla ortam birkaç dakika içinde yapılabilir. SANDURET Microfine jet patlatıcıları 2/3/4 hazneli olarak mevcuttur. Bir seçenek olarak, ünite istenen parçacık boyutlarına göre önceden yapılandırılabilir. Parlak LED, mükemmel çalışma koşulları için çalışma alanında gölgesiz bir ışık verir. Sağlam ve dayanıklı paslanmaz çelik gövde uzun bir servis vermektedir.

SANDURET için isteğe bağlı çekmece ünitesi, oldukça dayanıklı ve katı paslanmaz çelikten yapılmıştır ve kullanılmış aşındırıcı malzemenin hızlı bir şekilde çıkarılmasını sağlar.

SANDURET 1, herhangi bir harici mahfaza olmadan sağlandığı için mevcut aşındırıcı bölmeleri desteklemek için kullanılabilir. Bu ünite, 25- 250 m2'lık tüm ticari aşındırıcılar ile farklı malzemelerin püskürtülmesi için uygundur. Meme, tam olarak ayarlanmış püskürtme basıncı ile sabit bir aşındırıcı akışı sağlar.

Sandublast
Sandublast
Geri dönüşümlu kumlama / Kombine geri dönüşümlü ve mikro ince kumlama

Hızlı ve ekonomik değer kaybı için yüksek performanslı yeniden sirkülasyonlu kumlama ünitesi.

Deri eldiveni daha yüksek seviyede kullanıcı konforu sunar. Son derece parlak ve gölgesiz LED aydınlatma, patlatılan nesnenin mükemmel şekilde aydınlatılmasını sağlar. Meme sürekli patlatma için herhangi bir açıda sabitlenebilir.

Paslanmaz çelik gövde son derece sağlamdır ve ekonomik verimlilik de dahil olmak üzere cihazın uzun vadeli dayanıklılığını sağlar.

Sandublast
Sandublast
Geri Dönüşümlü ve Mikrofine Kumlama

Bu çok yönlü kumlama ünitesi, dental laboratuardaki farklı malzemeleri manuel olarak patlatmak için optimum yüzey kalitesi sunar. Küçük ve orta ölçekli laboratuvarların iki birime yatırım yapması genellikle ekonomik değildir - biri ince, diğeri kaba kumlama için.

REITEL, SANDUBLAST ünitesindeki her iki dünyanın en iyisini iki veya üç ek odayla birleştirmeyi başarmıştır. Model dökümleri için bir geri dönüşüm kumlama cihazı bir Microfine jet blaster ile birleştirilmiştir.

Mikroblastlama ve geri dönüşümlü kumlama teknolojisinin tüm avantajları tek bir ünitede birleştirilir. Çok işlevli yapısı, kompakt tasarımı ve yüksek püskürtme performansı ile bir araya gelmesi, SANDUBLAST 2/3 ünitesini küçük ve orta ölçekli laboratuarlar için ideal bir uzun vadeli iş ortağı yapar. Bakım gerektirmeyen hızlı durdurma vanası, aşındırıcıların hassas ve ekonomik kullanımını sağlamak için mikro ince jet püskürtücüye entegre edilmiştir. Isıtılmış hazneler tıkalı püskürtme uçlarını önlemek için sabit bir aşındırıcı akışı sunar. Yeniden dolaşımdaki kumlama memesi, optimum kullanıcı konforu için istenen herhangi bir konumda kilitlenebilir.

Ek olarak, geniş paslanmaz çelik çalışma alanı, mükemmel ve ergonomik
çalışma koşulları için son derece parlak ve gölgesiz LED aydınlatma ile
donatılmıştır.

Karıştırma Makinaları
Retomix Easy
Retomix Easy
Vakumlu karıştırma makinası

RETOMIX vakumlu karıştırıcılar, sıva, yatırım malzemesi ve aljinatların kabarcıksız ve homojen olarak karıştırılması için idealdir.

RETOMIX EASY, mikser yelpazemizin giriş seviyesi makinesidir. Yüksek kaliteli, dayanıklı bir vakum pompası içermektedir ve başlamak için sadece bir elektrik prizine ihtiyacınız var! Vakumlu karıştırıcının en önemli yararı, kullanım kolaylığıdır - karıştırma kabını üniteye tutmanız yeterlidir ve vakum pompası otomatik olarak başlar. Uygun zamanlama manuel zamanlayıcı ile ayarlanır.

Ünite, kirlenmeyi ve motora ve vakum pompasına zarar gelmesini önleyen bir filtre sistemi ile donatılmıştır.

Retomix Mini
Retomix Mini
Vakumlu karıştırma makinası

Vakumlu karıştırma cihazı RETOMIX MINI'nin yüksek işletme kabiliyeti ile birlikte kompakt tasarımı hem dişhekimliği uygulamaları hem de laboratuvarlar için ekonomik bir çözümdür.

EASY'de olduğu gibi, RETOMIX MINI yüksek kalitede bir vakum pompası içermektedir. Değişken hız ayarı ve elektronik bir zamanlayıcı ile kolay kullanım sağlanır, böylece ikinciye tam olarak karıştırma zamanı kontrolü sağlanır. Ayrıca, kullanılan malzemeye optimum adaptasyon sağlanarak vakum seviyesi kontrol edilebilir.

Retomix Comfort
Retomix Comfort
Vakumlu karıştırma makinası

RETOMIX COMFORT, ticari olarak temin edilebilir tüm malzemelerin homojen karışımı için uygundur.

Optimum sonuçları garanti eden kullanışlı seçenekler dahil, kullanımı kolay bir elektronik programlayıcı ile donatılmıştır. Bu sistem, önceden ve ana karıştırma zamanının programlanmasının yanı sıra, herhangi bir malzeme için ve bu parametrelerin 99 programdan birinde adı altında saklanması için karıştırma hızının programlanmasını sağlar. Bakım gerektirmeyen bir vakum pompasıyla üretilen vakumun yoğunluğu da ayrı ayrı ayarlanabilir.

Karıştırma programının otomatik işlemi rutin işlemi kolaylaştırır.

Denstar 800
Denstar 800
Vortex Vakum Mikseri

Denstar Vortex, tüm alçı, sıva ve yatırım malzemelerini karıştırmak için tasarlanmıştır

 • Üniversal Vakumlu Mikser ünitesi ve çeşitli Vakum Modu. Sıvalar,
  yatırımlar, Softsiliconeds, İzlenim malzemeleri. Ayarlanabilir vakum,
  kabarcıkların belirli şekillerde oluşmasını önler
 • Kolay kurulum için Konforlu Ağırlık ve boyut. Sadece 5.63 kg.kompakt boyut olarak (Standsız). Ayrıca duvara dirsek ile de
  monte edilebilir.
 • Yüksek Hız ve Büyük Miktar Karışımları. 3 farklı kase ebadı vardır.(300 ml / 500 ml 1.000 ml)
 • 10 özel programlı bellek.
 • Kase Polikarbonattan yapılmış olup uzun ömürlü karıştırma
  kaselerine ve kolay temizlemeye sahiptir.
 • Vakum Pompası iç kısımda bulunmaktadır.
Alçı ve revetman karıştırma kabı
Alçı ve revetman karıştırma kabı

Yüksek kaliteli karıştırma kabı, paslanmaz çelik bir raket ile katı plastikten yapılmıştır. Kapak alüminyumdan yapılmıştır.

Aljinatlar için karıştırma kabı
Aljinatlar için karıştırma kabı

Yüksek kaliteli karıştırma kabı, paslanmaz çelik bir raket ile katı plastikten yapılmıştır. Kapak alüminyumdan yapılmıştır.

Vibratörler
Vibromat
Vibromat
Vibratör

VIBROMAT vibratör sıva, yatırım ve diğer malzemeleri eşit ve homojen bir şekilde titretmek için tasarlanmıştır.

Yoğunluk iki değişken titreşim frekansı ile kontrol edilebilir. Bu cihaz aşağıdakiler gibi çeşitli uygulamalar için kullanılabilir: model oluşturma, kopyalama ve döküm halkalarının hazırlanması. Kauçuk tepsi temizlik için kolayca çıkarılabilir.

Denstar 500
Denstar 500
Vibratör

İnsan şekli nesnesine alçı dökülürken kabarcık oluşumunu engellemek ve alçının kolayca içine akmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Büyük ebatlı vibratörlü güçlü titreşim ve geniş titreşim tablası ile birkaç halka aynı anda çalıştırılabilir.

 • Kabarcık oluşumu dakika titreşimi ile kontrol edilir.
 • Kullanıcının rahatlığı için basit görünüm ve ergonomik tasarım.
 • Uzun ve kısa dalga seçimi mümkündür.
 • Kontrol paneli kauçuk tabakanın içine yerleştirildiği için ana gövde yabancı maddelerin akışından korunmaktadır.
 • Levha temizliği, titreşim tablasının kauçuk tabakasının takılması ve sökülmesi basittir.
Denstar 510
Denstar 510
Vibratör

İnsan şekli nesnesine alçı dökülürken kabarcık oluşumunu engellemek ve alçının kolayca içine akmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

 • Kabarcık oluşumu dakika titreşimi ile kontrol edilir. 
 • Basit görünüm, kullanıcının rahatlığı için ergonomik tasarım. 
 • Kontrol paneli kauçuk tabakanın içine yerleştirildiği için ana gövde yabancı maddelerin dökülmesine karşı korunur. 
 • Titreşim tablasının kauçuk tabakasının takılması ve sökülmesi basittir.
Polimerizasyon
Polymat
Polymat
Polimerizasyon ünitesi

Dental artikülatörler veya bir şişe presi içindeki birkaç şişe eş zamanlı olarak polimerize edilebilir.

Basınç, zaman ve sertleşme sıcaklığı ayarlanabilir. Paslanmaz çelik tankın dışındaki ısıtma, aşınma içermez ve aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik basınçlı kapın temizlenmesini kolaylaştırır.

Isıtma işlemi, kapak açıkken de başlatılabilir. Su, ünite ile birlikte verilen bir tahliye musluğu aracılığıyla boşaltılır.

Parlatma Makinaları
Poliret Mini
Poliret Mini
Parlatma ünitesi

Kompakt parlatma ünitesi POLIRET MINI çok az yer kaplar.

Sağa monte edilmiş bir mile sahiptir ve metal ve plastik malzemelerin taşlanması, parlatılması, temizlenmesi ve fırçalanması için uygundur.

Plastikten yapılmış parlatma teknesi temizlik için kolayca çıkarılabilir. 600 W motorlu ayarlanabilir hız kontrolü sayesinde mükemmel sonuçlar ve yüksek verimlilik elde edilir.

Tüm POLIRET paslanmaz çelik üniteleri, emiş havası üstten boşaldığı için doğrudan duvara yerleştirilebilir.

Poliret
Poliret
Parlatma ünitesi

POLIRET ve POLIRET TWIN parlatma üniteleri, iki iğ ile her biri 800 - 4.500 rpm arasında değişen hızlarda sürekli olarak ayarlanabilir.

POLIRET TWIN, her biri tamamen değişken hız sunan iki ayrı motorla donatılmıştır. POLIRET serisi metal ve plastik malzemelerin ekonomik ve hassas bileme, parlatma, temizleme ve fırçalanmasını sağlar. Entegre emişli filtre torbaları yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir.

Nesnede gölgesiz görüş sağlayan LED lamba, güvenlik gözlükleri ve güvenlik sigortasına sahip kolay erişilebilir acil stop butonu en üst düzeyde çalışma güvenliği sağlamak.

POLIRET özel baskısı, ör. Merkezi bir emme bağlantısı için emme olmadan istek üzerine temin edilebilir. Ergonomik ve bireysel yükseklik ayarı sunan uygun Vario kaldırma tablasını kullanmanızı öneririz.

Poliret Twin
Poliret Twin
Parlatma ünitesi

POLIRET ve POLIRET TWIN parlatma üniteleri, iki iğ ile her biri 800 - 4.500 rpm arasında değişen hızlarda sürekli olarak ayarlanabilir.

POLIRET TWIN, her biri tamamen değişken hız sunan iki ayrı motorla donatılmıştır. POLIRET serisi metal ve plastik malzemelerin ekonomik ve hassas bileme, parlatma, temizleme ve fırçalanmasını sağlar. Entegre emişli filtre torbaları yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir.

Nesnede gölgesiz görüş sağlayan LED lamba, güvenlik gözlükleri ve güvenlik sigortasına sahip kolay erişilebilir acil stop butonu en üst düzeyde çalışma güvenliği sağlamak.

POLIRET özel baskısı, ör. Merkezi bir emme bağlantısı için emme olmadan istek üzerine temin edilebilir. Ergonomik ve bireysel yükseklik ayarı sunan uygun Vario kaldırma tablasını kullanmanızı öneririz.

Poliret Classic
Poliret Classic
Parlatma ünitesi

Paslanmaz çelikten mamul parlatma ünitesi, dental protezler ve diğer uygulama alanlarında metal ve plastik malzemelerin hızlı ve ekonomik parlatılması, taşlanması, temizlenmesi ve fırçalanması için idealdir.

Entegre güçlü bir emme, çalışma lambaları ve koruyucu paneller net bir görüş alanı sağlar. Bu özellikler, en üst düzeyde çalışma güvenliği sağlayan kolay erişilebilir bir acil durdurma düğmesi ile tamamlanmaktadır.

Sürekli kullanım için iki hızlı bir fırçasız motor sağlanmıştır.

POLIRET özel baskısı, ör. Merkezi bir emme bağlantısı için emme olmadan istek üzerine temin edilebilir. Ergonomik ve bireysel yükseklik ayarı sunan uygun Vario kaldırma tablasını kullanmanızı öneririz.

Mum Eritme Makinaları
Denstar 150N
Denstar 150N
Mum Oyma Kalemi

Bu ürün diş teknisyenleri için bir araçtır ve elektrikli oyma ve balmumu modelleme aracıdır.

Sağlanan çeşitli oyma uçlarıyla sıcaklığı ayarlamak kolaydır ve hassas ve hassas balmumu işleri için çok verimlidir.

 • Yüksek ısı iletkenliği, ürünlerin uzun ömrü ve rahat çalışma için ergonomik olarak tasarlanmıştır. 
 • İki işin aynı anda yapılması için 2-Hatlı devre tipi. 
 • Sıcaklığın hassas bir şekilde ayarlanması ve sıfırlanması işleviyle uzun kullanım ömrü, yüksek ısı iletkenliği. 
 • Ürün SMPS tipinde hafif olduğundan ve AC100-240V'a kadar ayrı işlem yapmadan kullanılabildiğinden kullanıcı rahatlığı daha da artar. 
 • Bakım bıçağının tutuş aerası silikon ile işlemden geçirildiği için uzun süre kullanılmasına rağmen herhangi bir yanma hissi yoktur. 
 • Oyma bıçağı ayırt edilebilir.
Denstar 140
Denstar 140
Mum Oyma Kalemi

Bu ürün diş teknisyenleri için bir araçtır ve dijital tipte elektrikli oyma ve balmumu modelleme aracıdır.

Kompakt boyutta üretildiği gibi taşıması kolaydır ve kullanıcı rahatlığı basit tasarım ve optimum işlevsellik ile daha da geliştirilmiştir.

 • Ürünün ömrü uzundur ve ergonomik olarak tasarlanmıştır. 
 • Güvenli voltaj beslemesi nedeniyle sıcaklık değişimi küçük olduğu için hassas sıcaklık sağlanır. 
 • Hafıza Fonksiyonu: Güç kapalı ve tekrar olsa bile önceki çalışma sıcaklığı hafızaya alınır. M İstenilen sıcaklık (sık kullanılan sıcaklık) ayarlandıktan sonra M1 (M2) sürekli 3 saniye basılı tutulursa, Buzzer sesi duyulur ve sıcaklığın yanıp söndüğünü gösteren sayı ayarlanırken istenen sıcaklık ayarlanır. 
 • HATA İşlevi: İşçinin dikkatsizliğinden kaynaklanan dış hata durumunda, bir sensör devreye girer ve ürünü korumak için devre otomatik olarak kapanır. 
 • Tutucu Yuvası: Ürünün yüzeyinde manyetik bir tutucu olduğu için kullanıcının rahatlığı daha da artar. 
 • Çekmecenin Sandığı: TIP, TIP'in kaybolmasını veya hasar görmesini önlemek için ürünün arka tarafında bulunan çekmecede saklanabilir. 
 • Yüksek parlaklıkta LED lamba bulunduğundan işyerinde görsel olarak daha keyişi.
Denstar 160N
Denstar 160N
İndüksiyonlu Mum Isıtıcısı

Oyma bıçağına, balmumu anında Bunsen brülörü, alkol lambası ve gaz brülörü vb. Eserleri.

 • Oyma bıçağına anında yüksek ısı uygulanabilir. 
 • Yanma ve yangına karşı güvenlidir. 
 • Bir sensör tarafından çalıştırılması nedeniyle enerji verimli bir şekilde kullanılabilir. 
 • Rahat kullanım için ergonomik olarak tasarlanmıştır. 
 • Değiştirilebilir bir kapak olduğundan temiz bir şekilde kullanılabilir. 
 • Oyma bıçağının uzun süre takılması durumunda, ürünün ve kullanıcının güvenliği için devreyi korumak için hata işareti çıkar.
Denstar 200
Denstar 200
Dijital Mum Havuzu

Bu ürün, dental balmumunun katı halini sıvı haline eriten diş teknisyeni araçlarından biri olan bir Dijital Balmumu Daldırma Kazanıdır.

Kullanıcının, belirli bir miktar balmumu ısıtma kabına koyup, sıcaklığı ayarladıktan sonra maddenin özelliğini değiştirmeden eriterek eriterek, sıcaklık sapma aralığının maksimum oranda azaltılması yoluyla hassas teknik aletler yapabildiği bir üründür. mevcut sıcaklığı ve ayarlanan sıcaklığı çıplak gözle karşılaştırarak.

 • Yüksek ısı iletkenliği, ürünlerin uzun ömrü ve rahat çalışma için ergonomik olarak tasarlanmıştır.
 • Hafıza çipi yerleşikken güç kapatılıp tekrar açılsa bile önceki çalışma durumu ve ayar değerleri hafızaya alınır.
 • Santigrat ve Fahrenhayt (°C / °F) uygun olabilir
Denstar 400
Denstar 400
Bölümlü Dijital Mum Havuzu

Bu ürün, bir balmumu kabıdır, dental kullanım için katı balmumu sıvı halde eriten diş teknisyeni araçlarının bir türüdür.

Kullanıcının, sıcaklık ayarını yaptıktan sonra maddenin özelliğini değiştirmeden erimiş tencereye belirli miktarda 4 mumu eriterek ve sıcaklık sapma aralığını maksimum oranda düşürerek hassas teknik aletler yapabilmesi, mevcut sıcaklığı kontrol ederken ve karşılaştırırken ve çıplak gözle sıcaklığı ayarlayın.

 • Fonksiyonun kontrolü elverişlidir ve kullanıcı tarafından rahatça çalışmak için ergonomik olarak tasarlanmıştır.
 • Balmumu hızlı bir şekilde erir ve sıvının durumu korunurken balmumun niteliği değişmez.
 • CPU ile donatılmış Dijital Devre sayesinde gerekli sıcaklık doğru şekilde ayarlanabilir.
 • Santigrat ve Fahrenhayt (°C / °F) rahatlıkla seçilebilir.
Denstar 420
Denstar 420
Totel Protez Mumu Havuzu

Bu ürün, diş kullanımında katı diş balmumunu sıvı halde eriten diş teknisyeni aletlerinden oluşan bir Wax Pot'tur.

Protez için özel bir üründür ve maddenin özelliklerinde bir değişiklik olmadan eritilmek üzere tasarlanmıştır.

Kullanıcının, mevcut sıcaklığı kontrol edip karşılaştırarak ve sıcaklığı çıplak gözle karşılaştırırken, sıcaklık sapma aralığını maksimum düzeyde azaltarak hassas teknik aletler üretebileceği bir üründür.

 • Fonksiyonun kontrolü elverişlidir ve kullanıcı tarafından rahatça çalışmak için ergonomik olarak tasarlanmıştır.
 • Balmumu hızlı bir şekilde erir ve sıvının durumu korunurken balmumun niteliği değişmez.
 • CPU ile donatılmış Dijital Devre sayesinde gerekli sıcaklık doğru şekilde ayarlanabilir.
 • Santigrat ve Fahrenhayt (°C / °F) rahatlıkla seçilebilir.
Alanında uzman partnerlerimiz ile tanışın
Distribütörlüklerini yaptığımız diş hekimliği ve diş teknisyenliği alanında iş akışını tamamlayan en iyi uluslararası markaların ithalatlarını gerçekleştirerek aynı zamanda uzman ekibimiz ile servis desteğini sağlıyoruz.
Alanında uzman partnerlerimiz ile tanışın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
İletişim