Diş Hekimleri için tasarlandı
EXOCAD ChairsideCAD Tasarım Studyosu aynı gün içerisinde diş hekimlerine çözüm sunan klinik tipi bir yazılım modülüdür. Pratikte birkaç dakika içinde kronlar, Inleyler, köprüler, venerler ve vidalı kronlar oluşturun ve işleyin.
Tek randevuda diş hekimliği için adım adım iş akışı rehberi
Taramak
1
Taramak

Heron IOS dijital ağıziçi tarayıcı ile aynı gün içerisinde tedavi çözümü sunarak kliniğinizdeki iş akışını güçlendirin

Dizayn
2
Dizayn

Preparasyon taramada diş kolelerini takip etmeye ve restorasyonunuzu tasarlamaya kadar, EXOCAD ChairsideCAD Tasarım Studyosu sizin için çalışıyor

Kazıyıcı
3
Kazıyıcı

Üretiminiz için istediğiniz makineyi seçebilirsiniz. Seçilmiş ve doğrulanmış freze makineleri ve 3D yazıcılarla uyumlu herhangi bir materyali kullanarak tedavinizi başlatın.

Yazılım sizin için
tasarım yapıyor
  • Preparasyon hatlarının yüksek çözünürlüklü büyütme
  • Otomatik izleme kole çizgisi
  • Otomatik giriş yolu
  • Otomatik restorasyon tasarımı
  • Kontakları, oklüzyon tasarımı ve kalınlığı kontrol edin
Neden EXOCAD ChairsideCAD
Tasarım Stüdyosu seçmelisiniz
  • Restorasyonu tek randevuda bitirme
  • Adım adım iş akışını takip etmek kolay
  • Nerede ve ne zaman istediğinizi tasarlayın - iş istasyonu,
  • Herhangi bir dizüstü bilgisayar veya evde
  • Freze makinesini ve 3D yazıcıyı seçersiniz
Freze makineleri seçiminiz

Üretiminiz için güvenilir bağlantı freze makineleri arasından seçim yapın. EXOCAD ChairsideCAD Tasarım Stüdyosu sorunsuz bir şekilde bağlanır ve otomatik olarak yönlendirilir ve restorasyonu materyal bloğunuza nereye ekleyeceğinize karar verir. Size sadece “freze makınasına” başlat demek kalır.

Malzeme seçiminiz

Üretmek istediğiniz malzemeyi seçebilirsiniz. Makineniz ile uyumluysa, onu kullanabilirsiniz. VITA ve IPS e.max CAD restorasyonlarından daha fazlasına kadar, doğrulanmış güvenilir bağlantılarımızdan tercih ettiğiniz malzeme ve makineyi seçersiniz.

Tasarım kolaylaştı
YENİ: exocad ChairsideCAD 2.3 Matera

ChairsideCAD ile ağıziçi tarayıcınızdan en iyi şekilde yararlanın. Açık platformumuz sayesinde çok çeşitli tarayıcılar, üretim sistemleri ve malzemeler desteklenmektedir. Kliniğinizde üretilmeyen vakalar için, seçtiğiniz laboratuvarla kolayca işbirliği yapmak için entegre iletişim platformu dentalshare'den yararlanabilirsiniz.

exocad ChairsideCAD: Klinik ortamında kullanılan güçlü dental CAD yazılımı
Güvenilir bir bağlantı, öngörülebilirlik demektir
Güvenilir bağlantılar

EXOCAD, 10 yılı aşkın bir süredir restoratif tasarım mühendisliği uzmanlığını, sizin için kullanımı kolay bir portatif diş hekimliği çözümü oluşturmaya adamıştır. Bağlantıları, seçilmiş freze makineleri ve yazıcılarla test ettik ve böylece doğrulanmış bir iş akışından emin olabilirsiniz.

Güvenilir bağlantılar
Bir bakışta avantajlarınız
Alanında uzman partnerlerimiz ile tanışın
Distribütörlüklerini yaptığmız diş hekimliği ve diş teknisyenliği alanında iş akışını tamamlayan en iyi uluslararası markaların ithalatlarını gerçekleştirerek aynı zamanda uzman ekibimiz ile servis desteğini sağlıyoruz.
Alanında uzman partnerlerimiz ile tanışın
İletişim