Online Ödeme
Diş Hekimleri için tasarlandı
EXOCAD ChairsideCAD Tasarım Studyosu aynı gün içerisinde diş hekimlerine çözüm sunan klinik tipi bir yazılım modülüdür. Pratikte birkaç dakika içinde kronlar, Inleyler, köprüler, venerler ve vidalı kronlar oluşturun ve işleyin.
Tek randevuda diş hekimliği için adım adım iş akışı rehberi
Taramak
1
Taramak

Heron IOS dijital ağıziçi tarayıcı ile aynı gün içerisinde tedavi çözümü sunarak kliniğinizdeki iş akışını güçlendirin

Dizayn
2
Dizayn

Preparasyon taramada diş kolelerini takip etmeye ve restorasyonunuzu tasarlamaya kadar, EXOCAD ChairsideCAD Tasarım Studyosu sizin için çalışıyor

Kazıyıcı
3
Kazıyıcı

Üretiminiz için istediğiniz makineyi seçebilirsiniz. Seçilmiş ve doğrulanmış freze makineleri ve 3D yazıcılarla uyumlu herhangi bir materyali kullanarak tedavinizi başlatın.

Yazılım sizin için
tasarım yapıyor
  • Preparasyon hatlarının yüksek çözünürlüklü büyütme
  • Otomatik izleme kole çizgisi
  • Otomatik giriş yolu
  • Otomatik restorasyon tasarımı
  • Kontakları, oklüzyon tasarımı ve kalınlığı kontrol edin
Neden EXOCAD ChairsideCAD
Tasarım Stüdyosu seçmelisiniz
  • Restorasyonu tek randevuda bitirme
  • Adım adım iş akışını takip etmek kolay
  • Nerede ve ne zaman istediğinizi tasarlayın - iş istasyonu,
  • Herhangi bir dizüstü bilgisayar veya evde
  • Freze makinesini ve 3D yazıcıyı seçersiniz
Freze makineleri seçiminiz

Üretiminiz için güvenilir bağlantı freze makineleri arasından seçim yapın. EXOCAD ChairsideCAD Tasarım Stüdyosu sorunsuz bir şekilde bağlanır ve otomatik olarak yönlendirilir ve restorasyonu materyal bloğunuza nereye ekleyeceğinize karar verir. Size sadece “freze makınasına” başlat demek kalır.

Malzeme seçiminiz

Üretmek istediğiniz malzemeyi seçebilirsiniz. Makineniz ile uyumluysa, onu kullanabilirsiniz. VITA ve IPS e.max CAD restorasyonlarından daha fazlasına kadar, doğrulanmış güvenilir bağlantılarımızdan tercih ettiğiniz malzeme ve makineyi seçersiniz.

exoplan 3.0 Galway
Eşsiz benzersiz bir cerrahi klavuz, ilham verici mükemmellik
Diş laboratuvarlarına, diş hekimlerine, implant uzmanlarına ve cerrahlara maksimum esneklik sağlamak için oluşturulan güçlü implant planlama ve cerrahi kılavuz tasarım yazılımımız olan exoplan'ı keşfedin. Ünlü exocad platformunu temel alan exoplan, kusursuz bir dijital iş akışı ve azami performans ve kullanılabilirliği garanti eder.
Yepyeni exoplan 3.0 Galway* ile rehberli cerrahide bir sonraki mükemmellik seviyesini keşfedin
Yeni exoplan, rehberli cerrahide olasılık zenginliğinizi artırmak ve hasta bakımını daha da iyileştirmek için ek özellikler ve gelişmiş araçlarla dolup taşıyor.
Dişsiz vakalarda uzmanlaşmak
Dişsiz vaka planlaması

Rehberli cerrahi, hassasiyet ve öngörülebilirlik sunar.
Dişsiz hasta tedavinizi aşağıdakilerle planlayın:
İmplant destekli restorasyonlar.

Kolay ankraj pimi yerleşimi

Özellikle dişsiz çenelerde cerrahi kılavuzun doğru konumlandırılması, ek sabitleme olmadan uygulanması zordur. Ankraj pimleri, cerrahi kılavuzun dişsiz çenelere tam olarak yerleştirilmesini sağlar.

Protez tabanlı cerrahi ve sabitleme kılavuzu

Artık her ikisini de tasarlayabilirsiniz: orijinal takma dişin şekline göre bir cerrahi kılavuz ve bir sabitleme kılavuzu.

Çift tarama protokolünden yararlanın

İki CT veya CBCT taramasını ikili tarama protokolüyle hizalayın: Hastalardan biri radyografik kılavuz takıyor ve biri yalnızca radyografik kılavuz takıyor. Bu, dişsiz vakaların güvenli bir şekilde planlanmasını sağlar. Mevcut protezi olan hastalar, mevcut protez kullanılabileceği için çenenin herhangi bir analog veya dijital ölçüsüne ihtiyaç duymazlar.

Hala daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Tasarım kolaylaştı
YENİ: exocad ChairsideCAD 2.3 Matera

ChairsideCAD ile ağıziçi tarayıcınızdan en iyi şekilde yararlanın. Açık platformumuz sayesinde çok çeşitli tarayıcılar, üretim sistemleri ve malzemeler desteklenmektedir. Kliniğinizde üretilmeyen vakalar için, seçtiğiniz laboratuvarla kolayca işbirliği yapmak için entegre iletişim platformu dentalshare'den yararlanabilirsiniz.

exocad ChairsideCAD: Klinik ortamında kullanılan güçlü dental CAD yazılımı
Güvenilir bir bağlantı, öngörülebilirlik demektir
Güvenilir bağlantılar

EXOCAD, 10 yılı aşkın bir süredir restoratif tasarım mühendisliği uzmanlığını, sizin için kullanımı kolay bir portatif diş hekimliği çözümü oluşturmaya adamıştır. Bağlantıları, seçilmiş freze makineleri ve yazıcılarla test ettik ve böylece doğrulanmış bir iş akışından emin olabilirsiniz.

Güvenilir bağlantılar
Bir bakışta avantajlarınız
Alanında uzman partnerlerimiz ile tanışın
Distribütörlüklerini yaptığımız diş hekimliği ve diş teknisyenliği alanında iş akışını tamamlayan en iyi uluslararası markaların ithalatlarını gerçekleştirerek aynı zamanda uzman ekibimiz ile servis desteğini sağlıyoruz.
Alanında uzman partnerlerimiz ile tanışın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
İletişim