Online Ödeme
High Quality Dental Solutions

2001 yılında dental alanda hizmet vermeye başlayan OnexDental bu güne kadar sektörün ihtiyaçlarını ve teknolojik gelişmeleri yerinde ve zamanında yürüttüğü ar-ge çalışmaları paralelinde yöneterek hedeflediği istikrarlı büyümesini yurt içinde ve yurt dışında başarıyla tamamlamıştır. Elde ettiği bu vizyon ile sektörün önde gelen firmaları arasındaki yerini almıştır.

OnexDental tecrübesini, modern çağın sunduğu hızlı teknolojik gelişmeler ile birleştirerek tüm ihtiyaçlara yönelik portföy seçeneklerini siz değerli arzunumlara yerinde ve zamanında sunmak gayretiyle önde gelen markaların distribütörlüklerini yapmaktadır. Bunu tecrübeli güvenilir satış ekibi, vermiş olduğu yüksek kalite servis ağı sayesinde müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap vermiş, global pazarda rekabet güçlerini destekleyerek fayda sağlamıştır.

OnexDental olarak bünyemizde oluşturduğumuz ürün seçeneklerinin sergilendiği teşhir bölümleri, bakım onarım faaliyetlerinin yürütüldüğü birim, eğitim salonları, üstün hizmet anlayışımızı hayata geçiren güçlü teknik servis ağı müşterilerimize uzun vadeli iş birlikteliği garantisini vererek, hedeşediği hizmet kalitesini müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hayata geçirmiştir.

Kuruluşumuzdan itibaren yola çıktığımız felsefe doğrultusunda şirketimiz tüm ihtiyaçlara, uluslararası standartlarda müşteri odaklı hizmet anlayışından, saygın, güvenilir, kaliteden ödün vermeden sektörde en yenilikçi hizmetleri sunmaya devam edecektir.

Diş hekimliğinin daha iyisini yapabileceğini düşünüyoruz. Bu nedenle hem diş hekimlerine hem de hastalara fayda sağlayan yeni nesil teknolojileri sunuyoruz.Yeni nesil teknolojilerin en iyi eğitmenler ile eğitimini veriyor ve uzman teknik destek ekibimizle ile kaliteli, hızlı servis desteği sağlıyoruz.
Yavuzhan Türk, OnexDental kurucusu
Alanında uzman partnerlerimiz ile tanışın
Distribütörlüklerini yaptığımız diş hekimliği ve diş teknisyenliği alanında iş akışını tamamlayan en iyi uluslararası markaların ithalatlarını gerçekleştirerek aynı zamanda uzman ekibimiz ile servis desteğini sağlıyoruz.
Alanında uzman partnerlerimiz ile tanışın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
İletişim