Online Ödeme
FOLLOW-ME! - hyperDENT®
Her müşteri için daima doğru ürün
hyperDENT® dental CAM pazarında dünyanın önde gelen yazılım sistemlerinden biridir ve modüler ürün yapısı itibariyle uzman kullanıcılar arasında değerlidir. Müşterilerimize özel uygulama ve uygulama ihtiyaçlarına göre uyarlanmış CAM çözümleri sunulmaktadır. Şirket büyüklü diş hekimliği veya diş laboratuvarlarından bağımsız olarak ne olursa olsun FOLLOW-ME! CAM ve makineler arasında mükemmel bir etkileşim için uygun hyperDENT® ürün paketleri sunar.
Optimum Makine İş Yükü.

hyperDENT® sayısız freze tezgahında kullanılabilir. Endüstriyel segmentteki entegre frezeleme döngüleri son derece verimlidir ve maksimum proses stabilitesi ve üst gösterge kalitesini garanti eder. Yüksek dereceli güvenlik mekanizmaları, karmaşık ve kararlı takım yolları oluşturmak için güvenilir bir üretim süreci sağlar. Örneğin, maksimum çalışma ömrü ile birlikte mükemmel yüzey kalitesi sunan cam seramik için patentli kazıma stratejileri. Şablon Üreteci Modülü ile birleştirildiğinde, freze stratejisi parametreleri belirli bir makine için ayarlanabilir ve optimize edilebilir. Bu, müşterilerimizin makinelerinden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlayarak zaman ve para tasarrufu sağlar.

hyperDENT® Genel Bakış

→ Açık, yüksek otomasyonlu ve esnek sistem
→ Tek bir CAM yazılımı ile eksiksiz üretim süreci kapsamı
→ Basit, sezgisel kullanım
→ Tüm süreç boyunca maksimum hassasiyet ve zaman verimliliği
→ Malzemeden bağımsız
→ Yazılım modüllerinin esnek eklenmesi
→ Şablon oluşturmada maksimum özgürlük
→ Ek üretim ve öğütme hepsi bir arada
→ Hibrit prosesi sırasında frezeleme için otomatik malzeme ofseti
→ Kimlik etiketlerini kullanarak otomatik parça tanımlama
→ Kanıtlanmış takım yolu hesaplaması sayesinde optimum yüzey kalitesi
→ Tutarlı yazılım geliştirme ve geliştirme
→ Dünya çapında premium destek hizmeti

Yeni compact CAM yazılımı arayüzü
Yeni arayüz ile kullanım kolaylığı artırılmıştır. Diş hekimleri yada teknisyenleri bu kolay arayüz sayesinde istediği kullanım araçlarına daha kolay ulaşabilir.
hyperDENT® Ürünlerini inceleyin
Teknoloji lideri olarak geleceğe yönelik ürün portföyümüz için yeni akıllı çözümler geliştirmeye devam ediyoruz. Bu çözümlerle müşterilerimizin ve ortaklarımızın gelecekteki gereksinimlerini ve beklentilerini bekliyoruz. Kalite lideri olarak, mevcut işlevler için% 100 kaliteyi korumaya büyük önem veriyoruz ve yeni işlevlerin geliştirilmesine aynı yüksek standartları uyguluyoruz. Hizmet liderliğimizi her gün test ediyoruz. Müşterilerimiz için her zaman açık bir kulağımız var ve çözüm odaklı yaklaşımımız kritik noktaların hızlı bir şekilde çözümlenmesine yol açıyor. Kişiselleştirilmiş destek ve eğitim bizim için çok önemlidir. Müşterilerimizin bağımsız çalışabilmesi için eğitim programımızı, yani eğitim oturumlarını ve web seminerlerini genişletmeye devam ediyoruz.BENİ TAKİP ET! Teknoloji Grubu, dünyanın önde gelen dental CAM yazılım sistemlerinden biri olan hyperDENT®'i geliştirir ve dağıtır.Modüler ürün yapısı nedeniyle hyperDENT® sayısız freze tezgahı ile kullanılabilir. Yüksek kaliteli güvenlik mekanizmaları, karmaşık ve istikrarlı takım yollarının üretildiği güvenilir üretim süreçlerini mümkün kılar. Sürekli inovasyon ruhu şirketimizin “Diş Mühendisliği Sanatı” sloganına yansımaktadır. Bu temel ilke, geleceğe yönelik ürün portföyümüzü sürekli geliştirerek bizi teknolojide ön planda tutmaya itiyor. BENİ TAKİP ET! müşteriler ve iş ortakları, güvenilir yerel destek ekipleri tarafından sağlanan birinci sınıf küresel destek hizmetimizden yararlanır.
hyperDENT® Classic

hyperDENT® Classic, ileri düzey kullanıcılar için geliştirilmiştir. Bu açık CAM çözümü, esnek ve optimize edilmiş üretim süreçlerinin çok önemli olduğu milling merkezleri arasında 1 numaradır. Bununla birlikte, diş laboratuvarlar hyperDENT® Classic'in avantajlarından da yararlanabilir. Kullanıcı yazılıma aşina olduğunda, çeşitli hyperDENT® Options (modülleri) kullanılarak tüm olasılıklar açıktır. Çoklu Başlatma işlevini kullanarak birden çok projenin aynı anda işlenmesi ve hesaplanması çok sezgisel ve devasa bir zaman kazandırıcıdır. Şablon Oluşturucu ile kullanıcı bireysel frezeleme stratejileri geliştirebilir. Bu kişiye özel çözümler, zorlu pazar gereksinimlerini tam olarak karşılayarak daha yüksek müşteri memnuniyeti sağlar. Makine otomasyonlarına sağlanan arayüzler sayesinde daha verimli işleme elde edilir ve bloklar kolaylıkla işlenebilir. Ayrıca İmplant Modülü, tek parçalı abutmentlerin ve köprü yapılarının işlenmesini sağlar. hyperDENT® Classic’in profesyonel işlevselliği ve çeşitli tamamlayıcı seçenekleri, zorlu kullanıcılara yüksek performans sunar.

hyperDENT® Compact

hyperDENT® Compact diş laboratuvarlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve tüm açık freze makinelerinde kullanılabilir. Yönetilen bir iş akışına sahip basitleştirilmiş kullanıcı arabirimi, üst düzey yeni gelenler ve CAM'ı hızlı bir şekilde tanımak isteyenler için gerçek katma değer sağlar. Sağlanan veritabanları hızlı, güvenli, verimli ve hassas frezelemeye izin verir. Tek parçalı abutmentler ve köprü konstrüksiyonları hariç, tüm endikasyonlar hyperDENT® Compact kullanılarak üretilebilir. Kullanıcılar gereksinimlerini karşılamak için en uygun sonuçları elde edeceklerdir.

Lütfen aklınızda bulundurun:

HyperDENT® Classic'te bulunan tüm modüller hyperDENT® Compact ile kullanılamaz. İstediğiniz zaman hyperDENT® Classic'e yükseltme yapılabilir

Bir hyperDENT® eğitim seansına katılarak becerilerinizi ve bilginizi arttırmak ister misiniz? Lütfen eğitimlerimizi takip edin.

hyperDENT® Practicelab

hyperDENT® Practicelab, uygulama klinik ihtiyaçlarına yöneliktir. Kullanıcı arayüzü oldukça kolay ve  otomatiktir, bu da kullanımı önemli ölçüde kolaylaştırır. Yönetilen iş akışı ve minimize edilmiş işlevler aralığı, kullanıcının cam seramik bloklar ve pre mill abutmentleri gibi bireysel bloklar için takım yollarını sadece birkaç adımda hesaplamasını ve bunları frezeleme için makineye göndermesini sağlar.

İdeal pozisyon otomatik yükleme işlemi sırasında zaten tanınır ve kullanıcıya önerilir. Kaplamanın konumu ve konektörün ayarı da otomatiktir. Birden fazla yuvası olan makineler için, bir proje içinde birden fazla blok yüklenebilir ve hesaplanabilir, böylece kullanıcı değerli zaman kazanır. Önceden tanımlanmış frezeleme stratejileri yüksek proses kararlılığı ve verimliliği sağlar.

hyperDENT® Options

HyperDENT® Options ile, hyperDENT® Compact'a ve CAM yazılımının kullanıcı gereksinimlerine mükemmel şekilde uymasını sağlayan hyperDENT® Classic lisanslarına ek modüller eklenebilir. Ayrı modüller her zaman kolayca eklenebilir.

Aşağıdaki modüller mevcuttur:

hyperDENT® Şablon Oluşturma Modülü
hyperDENT® Hibrit Modülü
hyperDENT® İmplant Modülü
hyperDENT® Total Protez Modülü

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen +90 (212) 231 03 20 numaralı telefondan Satış Ekibimizle veya info@onexdental.com adresinden e-posta ile iletişime geçin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarlar.

hyperDENT® fonksiyonlarını inceleyin farkını hissedin
hyperDENT® CAM yazılımı fonksiyonel olmasından dolayı diş kliniklerinin ve labaratuvarlarının günlük işlerini kolaylaştırır, kalitesini artırır, CAM Yazılımı ve dahili süreçleri önemli ölçüde hızlandırır.
Otomatik parça listesi

hyperDENT® doğrudan CAD sisteminin çıktı dosyasına bağlanabilir, böylece CAM yeni tasarımları otomatik olarak tanır ve daha fazla işleme ve yönetim için parça listesine dahil eder.

C kelepçe işlevi

hyperDENT® dental parçaların (C kelepçesi) yatay olarak işlenmesini sağlayan kelepçe aparatlarını  destekler. Yanal delme ve yanal detayların kullanımı artık tamamen otomatik hale getirilebilir.

Alt kesim alanları

Alttan kesim alanları otomatik olarak seçilebilir, bu da erişilemeyen veya erişilmesi zor alanların uygulanmasında zaman kazandırır.

Kaviteler ve giriş yönü

Blokların optimal giriş yönünü otomatik olarak belirlenebilir. hyperDENT®, alttan kesmeleri önlemek veya düzeltmek için daima mümkün olan en iyi işleme yönünü belirler.

Trokoidal frezeleme

“Trokoidal frezeleme” ile farklı malzemelerin dental parçalarının üretiminde önemli zaman tasarrufu elde edilebilir. Bunun nedeni, kontrol edilebilir kaldırma oranının yanı sıra hyperDENT®'de daha fazla işleme için geniş olasılıklar.

Renk gradyan simülasyonu (çok katmanlı disk)

Çok katmanlı renkli boşlukların (çok katmanlı disk) rengi, istenen renk gradyanına göre boşlukta konumlandırılabilecek şekilde parçaya aktarılır.

Özelleştirilmiş şablonlar oluşturma

HyperDENT® Şablon Jeneratör Modülü, daha sonra malzeme çıkarma simülasyonu kullanılarak test edilebilecek tüm parça tipleri için özelleştirilmiş işleme şablonları oluşturmanıza olanak tanır. Basit ve sezgisel kullanıcı arayüzü sayesinde, deneyimli bir CAM kullanıcısı işleme şablonlarını (yani kesme verileri, araçlar, frezeleme stratejileri) oluşturmaya ve değiştirmeye hemen başlayabilir.

Şablon Oluşturucu Lite

hyperDENT® Template Generator Lite, takım yolu mesafesi, izin veya frezeleme alanı sınırı gibi temel parametrelerin modifikasyonları için entegre edilmiştir. Bu işlev, kullanıcıların Şablon Oluşturucu Modülünün tam sürümüne ihtiyaç duymadan bağımsız olarak küçük ayarlamalar yapmalarını sağlar.

Dental endikasyonların hibrid üretimi

HyperDENT® Hibrit Modülü, tek bir iş akışında toplama ve çıkarma teknolojilerinin birleşimini sağlar. Karmaşık geometriler, iç boşluklar ve daha önce milleme edilemeyen diş endikasyonları, minimum malzeme kullanılarak çok yüksek yüzey kalitesine sahip yüksek miktarlarda üretilebilir. Üretim platformunda parçaların optimum şekilde yerleştirilmesi, destek yapıları oluşturulması veya kazınacak alanlarda parça ofsetleri oluşturma gibi otomatik iş akışları, bu hepsi bir arada çözümü tamamlar.

İmplant ve geometrilerin frezelenmesi

HyperDENT® İmplant Modülü ile kişiselleştirilmiş abutmentler, implant köprüleri ve barları disc bloklardan üretilebilir. Akıllı kategorizasyon sayesinde, tüm sistemler için yalnızca bir ana şablon yeterlidir. Bu modül ayrıca, en sık kullanılan implant sistemleri için millenebilir bir arayüz geometrisi kütüphanesi ile birleştirilebilir. Bu kütüphane, karşılık gelen bir CAD kukla geometri kütüphanesine bağlanabilir. Kendi geometrilerinizi uygulamak da kolaydır. Yukarı akış sistemlerindeki olası yanlışlıklara rağmen, geometriler için otomatik bir değişim mekanizması yüksek hassasiyetli parçaların üretilmesini sağlar.

Total protez üretimi

HyperDENT® Protez Modülü, analog prosedüre kıyasla önemli ölçüde azaltılmış işlem süresiyle total protezlerin dijital olarak üretilmesini sağlar. hyperDENT®, bu gösterge tipi için belirli ve otomatik bir takım yolu sağlayan ilk CAM yazılım sistemlerinden biridir. Total Diş Modülü ile tamamen tamamlanmış diş sıraları veya önceden frezelenmiş diş cepleri gibi farklı iş akışı varyasyonları üretebilirsiniz. Farklı CAD sistemleri için arayüzler mevcuttur ve kolay kullanım sağlar.

Cam seramik işleme

hyperDENT®, takım yollarının optimum üretimi için özel stratejiler kullanarak cam seramiğin basit ve kolay işlenmesini sağlar. Mümkün olduğunda, takım ömrünü uzatmak ve yüksek proses stabilitesini garanti etmek için tam takım çevresi ve uzunluğu kullanılır.

Kullanıcı arayüzü

HyperDENT® Compact kullanıcı arayüzü tasarımı, kullanıcı gereksinimleri doğrultusunda tamamen revize edilmiştir. Son derece basitleştirilmiş kullanıcı arayüzü ve yönetilen iş akışı nedeniyle daha yüksek derecede otomasyon elde edilmiştir. Bir projenin hesaplanması artık iş akışı çubuğu sürekli olarak mevcut işlem adımını görüntüleyerek sadece üç adımda tamamlanabilir.

Akıllı blok öneri

hyperDENT® işleme için gerekli işlenmemiş parçayı otomatik olarak tanır ve bunu malzeme ve parça ölçümleri gibi bilinen tüm parametreleri içeren bir iletişim kutusunda önerir.

Otomatik parça yerleştirme ve konektör ayarı

İşlenecek parçaların optimum yerleşimi, blok seçiminden hemen sonra gerçekleşir. Döndürme veya yatırma gerekiyorsa, bu makine kapasitesine göre otomatik olarak yapılacaktır. Eşzamanlı olarak, konektör (tutma pimi) varsayılan parametreler kullanılarak ayarlanacaktır.

Özelleştirilmiş freze veri çıkışı ve freze aktivasyonu (MachineConnect)

Frezeleme işlemi, takım yollarının hesaplanması sırasında makinede zaten etkinleştirilebilir. HyperDENT® Machine-Connect ile makine arasındaki doğrudan iletişim mevcut durumu kontrol eder ve buna göre eylemler yapılır. Olasılıkların kapsamı makineye bağlıdır.

Prefabrik frezeleme

Prefabrik blokları, hyperDENT® İmplant Modülü olmadan üretmek mümkündür (kapalı bir fikstürde 4 ve 5 eksenli frezeleme veya 4 ve 5 eksenli eşzamanlı freze tornalama). Farklı alanlarda çeşitli frezeleme stratejileri kullanılarak optimum yüzey kalitesi garanti edilir. Gerekli boşluk, zamandan tasarruf sağlayan ve hataları önleyen veritabanının yapılandırması yoluyla otomatik olarak seçilir.

Kullanıcı tanımlı alanlar

Kullanıcı tanımlı alanlar oluşturarak, belirli stratejiler ve araçlar kullanılarak yüksek derecede esneklik elde edilebilir. Kullanıcı tanımlı alanların sınıflandırılması, aynı kazıma parçasını (hyperDENT® Classic'te mevcuttur) kullanarak bile birçok uygulama olanağı sağlar (yani attachment ve benzeri bar yüzeyindeki kavitelerin özelleştirerek frezelemesi).

Bağlantı profili ve sinterleme çerçevesi

Parça tipleri için özel olarak ayarlanabilen bağlantı ve sinterleme çerçevesi profili kullanılarak, her bir endikaston için özel gereksinimler yönetilebilir. Biçim ve konum ayrı ayrı düzenlenebilir. Bağlantı konumunun optimize edilmiş yuvalanması için algoritma, üst üste gelen freze alanları için bile takım yolu hesaplaması için hızlı ve kolay bir iş akışı sağlar.

Kavite frezeleme

Kavite ve kanalların frezelenmesi tekrar tekrar gereklidir ve hyperDENT® bunları frezeleme işlemlerini tüm parça tipleriyle frezeleyebilir. Sınıflandırma yoluyla, farklı gereksinimler aynı kısım için bile kolayca yönetilebilir.

Çevre filtresi

Frezeleme için gerekli işlenmemiş malzemenin otomatik olarak tanınması kullanılarak, bilinen tüm parametreler (malzeme, makine, parça ölçümleri) seçim için dikkate alınır. Bu durumda, yalnızca blok seçimi muazzam şekilde basitleştiren iletişim kutusuna uyan bloklar eklenecektir.

Otomatik eğme ve yerleştirme

Hazırlanmış iş, yeni bir bloğa yüklenir, ayarlara ve makine özelliklerine göre yatırılır ve daha sonra seçilen stratejiye göre iç içe yerleştirilir. Bu otomasyon, makine sınırlarının aşılmamasını garanti eder.

CAD arayüzleri

hyperDENT®, 3Shape, DentalWings ve Exocad'dan CAD sistemlerine arabirimler sunar. HyperDENT®'de CAD meta verilerinin kullanılmasıyla, tüm iş akışı basitleştirilebilir ve döngü süresi önemli ölçüde azaltılabilir. HyperDENT®'i doğrudan 3Shape'den başlatmak mümkündür.

Çoklu sayfada çalışmak

hyperDENT® Classic, aynı anda birden fazla projede çalışmak için birçok kez farklı sayfa açılarak başlatılabilir. Bir veya daha fazla proje hesaplanırken ek projeler de hazırlanabilir. Bu, yüksek CAM iş istasyonu kullanımı daha hızlı üretim akışı sağlar.

Gravür

Üretimden sonra nesnelerin gravürü, parçaların daha sonra tanımlanmasını ve tahsisini kolaylaştırır. Gravür, iş akışı çubuğundaki sembolü kullanarak parçalar için ayrı ayrı yerleştirilebilir veya parametreler kullanılarak otomatik olarak yerleştirilebilir. Malzemeye bağlı profiller de oluşturulabilir.

Açılı vida kanalları

HyperDENT® ile, açılı vida kanallarının frezelenmesi problem değildir. Aslında, manuel veya otomatik tanıma sayesinde normal vida kanallarının frezelenmesi kadar kolaydır. Kanal frezeleme kesicileri kullanarak optimize edilmiş frezeleme işleri, kolay frezeleme işlemi sağlar.

Autonesting

Yükleme sırasında hyperDENT® parçaları otomatik olarak bloğa en uygun şekilde yerleştirir. Ek bir yerel yuvalama, yarıçap içinde ideal konumu bulmak için manuel yuvalama sırasında yardımcı olur.

Proje belgesi
Proje belgelerinin çıktısı ile, her bir proje için tahmini işleme süreleri, blok ve araç bilgileri gibi ayrı ayrı belirlenen özellikler belgelenir. Projenin tahsisini iyileştirmek için bir PDF ve bir ekran görüntüsü oluşturulur.

64 bit uygulama
hyperDENT® eksiksiz bir 64-bit ile uyumludur. Bu daha büyük parçaların üretimini mümkün kılar.

Tarama, tasarım, üretim.

HyperDENT® İmplant Bileşenleri, hyperDENT® İmplant Modülüyle eşleşen donanımdır. Tarama gövdelerinin kullanımı çok kolaydır ve yaygın olarak kullanılan tüm laboratuvar tarayıcılarıyla uyumludur. Çok dar tolerans aralığında son derece hassas endüstriyel üretim (frezeleme ve hibrit üretim) sağlarlar. Bunun nedeni, implantın konumunun basit bir şekilde tanınmasını ve tam olarak hizalanmasını garanti eden bileşenlerin optimum tasarımıdır. Bu yüksek hassasiyet, tarama gövdelerimizi implant köprülerini taramak için mükemmel şekilde uygun hale getirir. Çok çeşitli implant kütüphaneleri ve tek yönlü tornavida profesyonel implantoloji teklifimizi tamamlar.

→ Download CAD/CAM kütüphanesini indir

→ Mevcut hyperDENT® İmplant Bileşenleri listesini şu adreste bulabilirsiniz: order.follow-me-tech.com

Alanında uzman partnerlerimiz ile tanışın
Distribütörlüklerini yaptığımız diş hekimliği ve diş teknisyenliği alanında iş akışını tamamlayan en iyi uluslararası markaların ithalatlarını gerçekleştirerek aynı zamanda uzman ekibimiz ile servis desteğini sağlıyoruz.
Alanında uzman partnerlerimiz ile tanışın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
İletişim