Online Ödeme
HERON IOS dijital çözümleriyle diş hekimliğinizi ötesine geçin
Daha az sayıda tekrar, daha az düzeltme ve daha fazla doğruluk istiyorsanız, dijital diş hekimliği geleceğinizdir. 3DISC HERON IOS ile sınıfının en iyi tarama teknolojisi, rakipsiz bir açık sistem, klinik içi üretim ve koruyucu bakım olanakları ile dijital yolculuğunuzun ötesine geçmenizi sağlar.
HERON IOS dijital çözümleri ile
ANALOG’un ötesine geçin

 • Üstün tarama teknolojisi
 • Açık sistem
 • Exocad ve Dentalwings yazılımları ile doğrudan entegrasyon
 • 3Shape CAD programına uyumlu 3OXZ data çıktısı
HERON IOS dijital çözümleri ile
TARAMANIN ve TEDAVİNİN Ötesine Geçin

 • Klinik içi uygulamalarla yerinde üretim yaparak hastalarınızın konforunu arttırın
HERON IOS dijital çözümleri ile
SINIRSIZ Güncelleme ve yükseltme sağlayın

 • Senelik lisans ücreti ödemeden yazılımınızı gülcelleyin ve yükseltin
Kendinizi dijitalleştirin
İster dijital diş hekimliği için yeni bir deneyim, ister sadece tarama çözümü, isterse tam olarak bir sonraki adım için tamamen dijitalleşin, HERON IOS ağıziçi tarayıcı daha fazlasını yapmanıza olanak sağlar. HERON cloud ile, tercih ettiğiniz laboratuarlara ve tedavi sağlayıcılarına tarama verilerinizi gönderme olanağı sağlar. Ağıziçi tarama çözümleri portföyümüzde size rehberlik edelim.
Üstün tarama teknolojisi
Daha kolay tarama
HERON CLINIC yazılımı ile gereksiz yumuşak dokuları güncelleyerek taramayı kolaylaştırır.
Kanıtlanmış doğruluk
HERON IOS, tam hedef, tekli ve çoklu restorasyonlar için diğer büyük ağıziçi tarayıcılarla yapılan taramalar ve / veya geleneksel ölçü ile karşılaştırıldığında istatistiksel olarak daha yüksek doğruluk.
Statik oklüzyon
Restorasyonlarınızı mükemmelleştirmek için HERON IOS Hasta kapanışı kaydeder ve temas noktalarını görmenizi sağlar.
Gerçekçi renkler
Renkli taranan dijital ölçü üzerinde renk kodları girerek laboratuvarınla iletişim ağınızı kolaylaştırın. Bu sayede daha fazla bilgiyi dijital ölçüler ile oluşturun. Sonrasında tedaviyi değerlendirmek ve hastalarla kaliteli iletişim sağlamak için diş rengi ölçümünü uygulayın.
HERON IOS ağıziçi tarayıcıyı keşfedin
HERON IOS

Geleneksel kaşık ölçüsünün ötesine geçebilmek için dijital ağıziçi tarayıcı çözümü. Ödüllü HERON IOS size güvenilir, dayanıklı teknoloji, kullanımı kolay ve yatırımınızdan en yüksek getiriyi elde etmenizi sağlar. Basitçe söylemek gerekirse: Paranız için en iyi değerdir.

HERON IOS

Vakalarınızı geleneksel ölçü sisteminin ötesine götürmenizi sağlar. CAD ve Gülüş tasarımı benzeri modüler ile entegrasyon sağlayarak hastalarınızı heyecanlandırın gerektiğinde klinik içinde üretin. Güvenilir üçüncü taraf üreticiler ve 3D yazıcılar tarafından yapılan tarama, planlama ve tasarımları üretimle sorunsuz bir şekilde bütünleştirin.

HERON IOS

Heron ™ IOS tarayıcının hafif tasarımı, siz ve hasta için ölçünün daha kolay alınmasını sağlar. Kompakt, ergonomik tasarım, kullanıcının daha hızlı ve daha rahat çalışabileceği anlamına gelir. Dönen uç maksimum manevra kabiliyeti sağlar ve şık yapı hastanın konforunu artırır.

Günümüz diş hekimliğine uyacak şekilde
tasarlanmış bir tarayıcı

Heron ™ IOS tarayıcı ergonomi göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır ve optimum kavrama tasarımına ve dönen bir uca sahip ince, hafif bir piyasemene sahiptir. Ayrıca, buğulanmayı önlemek için renk yakalama ve dahili ısıtıcı gibi birinci sınıf özellikler sunar. Dijital ölçüler almak için kullanılan bu ağıziçi tarayıcı ile 3DISC, en yaygın dental restorasyon tiplerini destekleyen bir çözüm sunar.

Daha verimli bir iş günü için çözüm

Heron ™ IOS ile kutudan çıkar çıkmaz tarama yapıyorsunuz. Düşük bir öğrenme eğrisi sunar ve sezgisel case management yazılımı ile personel sistemi birkaç dakika içinde öğrenebilir. Tarayıcı ısınma süresi gerektirmez, bu da hastalar için daha az bekleme süresi ve diş kolduğunda daha az zaman harcanması anlamına gelir. Açık mimari ve yerleşik laboratuvar iletişimi, dosyaları seçtiğiniz laboratuvarınıza hızlı ve kolay bir şekilde gönderebileceğiniz anlamına gelir.

Rakipsiz açık HERON CLOUD ekosistem
Açık bir sistem seçmek, en güncel teknolojiye, malzemelere, iş ortaklarına ve fiyatlara erişimi güvenli kılmanın en iyi yollarından biridir. HERON IOS ile tercih ettiğiniz ortaklarla doğrudan bağlantı kurabilir ve uygulamanız için en uygun maliyetli ve alakalı seçenekleri güvence altına alabilirsiniz. Tedavi iş akışlarından tasarım hizmetlerine, kütüphanelere veya 3. parti üretim ekipmanlarına - hepsi bir tık ötenizde.
 • Restoratif ve Ortodonti Laboratuarları ile bulut bağlantısı. Bir tıklama ile dosyaları gönderin ve bu vakalar ile ilgili laboratuvarınız ile tartışın ve inceleyin.

 

 • Freze Tezgahları ve 3B Yazıcılar - Çok çeşitli üretim seçeneklerine sahip güvenilir bağlantılarımız üretimi kolaylaştırır ve iş akışınızın durmasını engeller.

 

 • İmplant kütüphanelerinden tarama başlıklarına, HERON IOS sizi bağlar.

 

 • Bir çok Clear aligners sağlayıcısıyla bağlantı kurun.

 

 • Gece plağı sağlayıcıları ile HERON IOS uyku terapisi çözümleri sipariş edin.
HERON Clinic yazılımı

HeronClinic Yazılımı, Heron ™ IOS çözümüne dahil olan son derece sezgisel bir tarama ve sipariş yönetimi yazılım paketidir. Sistem, sipariş yönetimi ve taramaya ek olarak, bulut dosya paylaşım çözümümüz aracılığıyla laboratuvarla bilgi paylaşmanıza olanak tanır. Yazılım, laboratuvarla hızlı ve kolay işbirliği sağlayan hızlı bir öğrenme eğrisi ile son derece sezgisel olacak şekilde tasarlanmıştır.

Kliniğiniz için dayanıklı bir ağız içi tarayıcı

Heron ™ IOS, fan dışında hareketli parça içermeyen hafif ve dayanıklı bir tarayıcıdır, bu da arızalanma ihtimalini en aza indirir. Önceden fabrikasyon kalibre edilmiştir, diğer rakip tarayıcılar gibi düzenli kalibrasyona ihtiyaç duymaz yani kutusundan çıkar çıkmaz kullanabilirsiniz. Kutu içerisinden 3 adet tarama ucu ile gelir, her bir tarama ucu 250 kullanımlıktır. Ücretsiz yazılım güncellemeleri, sürekli gelişen bir çözüm elde ettiğiniz anlamına gelir; tarama gereksinimlerinizi şimdi ve gelecekte karşılayan bir cihazdır.

Exocad yazılımı ile daha fazlasını yapın

Exocad yazılım uygulamaları ile klinik içinde üreterek işinizi büyütün.

exocad ChairsideCAD>>

exocad ChairsideCAD>>

Implant Studio>>

Implant Studio>>

Splint Studio*>>

Splint Studio*>>

Aligner>>

Aligner>>

Ortodonti>>

Ortodonti>>

Alanında uzman partnerlerimiz ile tanışın
Distribütörlüklerini yaptığmız diş hekimliği ve diş teknisyenliği alanında iş akışını tamamlayan en iyi uluslararası markaların ithalatlarını gerçekleştirerek aynı zamanda uzman ekibimiz ile servis desteğini sağlıyoruz.
Alanında uzman partnerlerimiz ile tanışın
İletişim