Online Ödeme
HERON IOS ve OVO dijital çözümleriyle diş hekimliğinizi ötesine geçin
Daha az sayıda tekrar, daha az düzeltme ve daha fazla doğruluk istiyorsanız, dijital diş hekimliği geleceğinizdir. 3DISC HERON IOS ve OVO ile sınıfının en iyi tarama teknolojisi, rakipsiz bir açık sistem, klinik içi üretim ve koruyucu bakım olanakları ile dijital yolculuğunuzun ötesine geçmenizi sağlar.
HERON IOS ve OVO dijital çözümleri ile
ANALOG’un ötesine geçin

 • Üstün tarama teknolojisi
 • Açık sistem
 • Exocad ve Dentalwings yazılımları ile doğrudan entegrasyon
 • 3Shape CAD programına uyumlu 3OXZ data çıktısı
HERON IOS ve OVO dijital çözümleri ile
TARAMANIN ve TEDAVİNİN Ötesine Geçin

 • Klinik içi uygulamalarla yerinde üretim yaparak hastalarınızın konforunu arttırın
HERON IOS ve OVO dijital çözümleri ile
SINIRSIZ Güncelleme ve yükseltme sağlayın

 • Senelik lisans ücreti ödemeden yazılımınızı gülcelleyin ve yükseltin
Kendinizi dijitalleştirin
İster dijital diş hekimliği için yeni bir deneyim, ister sadece tarama çözümü, isterse tam olarak bir sonraki adım için tamamen dijitalleşin, HERON IOS ağıziçi tarayıcı daha fazlasını yapmanıza olanak sağlar. HERON cloud ile, tercih ettiğiniz laboratuarlara ve tedavi sağlayıcılarına tarama verilerinizi gönderme olanağı sağlar. Ağıziçi tarama çözümleri portföyümüzde size rehberlik edelim.
Üstün tarama teknolojisi
Daha kolay tarama
HERON CLINIC yazılımı ile gereksiz yumuşak dokuları güncelleyerek taramayı kolaylaştırır.
Kanıtlanmış doğruluk
HERON IOS, tam hedef, tekli ve çoklu restorasyonlar için diğer büyük ağıziçi tarayıcılarla yapılan taramalar ve / veya geleneksel ölçü ile karşılaştırıldığında istatistiksel olarak daha yüksek doğruluk.
Statik oklüzyon
Restorasyonlarınızı mükemmelleştirmek için HERON IOS Hasta kapanışı kaydeder ve temas noktalarını görmenizi sağlar.
Gerçekçi renkler
Renkli taranan dijital ölçü üzerinde renk kodları girerek laboratuvarınla iletişim ağınızı kolaylaştırın. Bu sayede daha fazla bilgiyi dijital ölçüler ile oluşturun. Sonrasında tedaviyi değerlendirmek ve hastalarla kaliteli iletişim sağlamak için diş rengi ölçümünü uygulayın.
OVO ağıziçi tarayıcıyı keşfedin
OVO sizi hasta iletişiminin kalbine götürür. Bir Tablet ve 3DISC Scan&Tell uygulamasına sahip olan cihaz ile diş hekimi, tedavi kabul oranını artırmak için hastaya seçenekleri gösterebilir ve açıklayabilir. 3DISC Scan&Tell, 2D görüntüleme ve 3D taramalar, hastayla tedavi olanaklarını tartışmayı kolaylaştırır.“Her hasta randevumda kullanabileceğim eşsiz bir ağız içi tarayıcı”  2D görüntüleme ve 3D tarama için tek noktadan çözüm: söyle, göster ve uygula!
Tamamen yeni 3DISC OVO

Tüm dillerde kolaylıkla anlaşılabilen bir isim olan (alışılmadık şekli nedeniyle yumurta ve Latince'de "sevinçten bağırmak" anlamına gelen) OVO, donanım ve yazılım açısından teknolojik bir devrim olduğu kadar kavramsal bir devrimdir. IOS'un diş hekimi, hasta ve laboratuvar için rolü hakkında. 165 gramlık tarayıcının içinde 3DISC, 3 teknolojiyi birleştirdi: ağız içi tarayıcı (IOS), diş kamerası ve her hastanın diş sağlığının zaman içindeki gelişimini takip edecek özel yazılım.

Yeni bir konsept, yeni bir donanım,
yeni bir tarama deneyimi

OVO ile diş hekimi ve hasta, ilk kez, hastanın diş sağlığı gelişimini görselleştirmelerine ve izlemelerine, tedavi seçeneklerini öngörmelerine ve sonuçları değerlendirmelerine olanak tanıyan bir klinik iletişim aracına sahip olacak. Bu etkileşimli görselleştirme, 3 boyutlu verileri, görüntüleri ve videoları tek ekranda 3 dakikadan kısa sürede gösteren bir tabletin kullanılmasıyla elde edilir!

Ağız içi tarayıcı, ağız içi kamera ve iletişim merkezinin mükemmel entegrasyonu

Ağız içi tarayıcılar daha önce hiç bir zaman klinklerin merkezine konumlandırılmamıştı. 3DISC, konsepti yeniden keşfederek Diş Hekimleri, Hastalar ve Laboratuvarlar arasında mükemmel entegrasyon sinerjisi sağlamaktadır. Yeni özellikler yelpazemiz, diş hekimlerinin OVO ağıziçi tarayıcısını günlük uygulamalarının merkezine koymalarına
yardımcı olacaktır.

OVO, 3 ayrı teknolojinin birleşiminden oluşmaktadır:

2D kamera, 3D tarayıcı ve Scan&Tell iletişim merkezi, hastanın
sağlığının gelişimini yakından izlemek için kolay takip, izleme ve
iletişim sağlar.

2D görüntüleme ve 3D tarama için tek noktadan çözüm: söyle, göster ve uygula!

“Her hasta randevumda kullanabileceğim eşsiz bir
ağız içi tarayıcı”

Dijital diş hekimliğini daha ileri taşımak için çalışan 3DISC'in ağıziçi tarayıcısı OVO
HERON IOS ağıziçi tarayıcıyı keşfedin
Heron IOS, kliniğinize basitlik getirmek için tasarlanmış bir diş hekimliği ağız içi tarayıcı çözümüdür. Uygulamanızı dijital dünyaya taşımak için tasarlanmış, tam sistem açıklığıyla bağlantılı, kompakt ve ergonomik bir tarayıcı olan yazılım sezgiselliği. İlk günden itibaren hazır. İş gününüze güzellik ve sadelik getiriyor.
HERON IOS
Kullanımı kolay ve sezgisel Yazılım. Daha basit, daha hızlı ve daha doğru bir izlenim için tasarlanmış olup, Diş Hekimlerinin taramalarının başarısı konusunda kendilerine güvenmelerini sağlar

Geleneksel kaşık ölçüsünün ötesine geçebilmek için dijital ağıziçi tarayıcı çözümü. Ödüllü HERON IOS size güvenilir, dayanıklı teknoloji, kullanımı kolay ve yatırımınızdan en yüksek getiriyi elde etmenizi sağlar. Basitçe söylemek gerekirse: Paranız için en iyi değerdir.

 

HERON IOS
Ergonomik ve kompakt Avrupa'da tasarlandı, ABD'de üretildi

Vakalarınızı geleneksel ölçü sisteminin ötesine götürmenizi sağlar. CAD ve Gülüş tasarımı benzeri modüler ile entegrasyon sağlayarak hastalarınızı heyecanlandırın gerektiğinde klinik içinde üretin. Güvenilir üçüncü taraf üreticiler ve 3D yazıcılar tarafından yapılan tarama, planlama ve tasarımları üretimle sorunsuz bir şekilde bütünleştirin.

Heron IOS, bir tıp uzmanı olarak işinizin güzelliğine sadelik katan dijital bir 3D görüntüleme çözümüdür. Piyasadaki en ergonomik ve kullanımı kolay tarayıcılardan biri olan Heron, daha verimli tarama ve daha fazla hasta konforu için kompakt, modern tasarımıyla 150 gram ağırlığındadır.

HERON IOS

Heron ™ IOS tarayıcının hafif tasarımı, siz ve hasta için ölçünün daha kolay alınmasını sağlar. Kompakt, ergonomik tasarım, kullanıcının daha hızlı ve daha rahat çalışabileceği anlamına gelir. Dönen uç maksimum manevra kabiliyeti sağlar ve şık yapı hastanın konforunu artırır.

Çünkü Heron IOS ile Tarama Çocuk Oyuncağı…
Kompakt ve kolay kullanılabilen bir ağız içi tarayıcı

Sezgisel yazılımı ile kompakt ve kullanımı kolay olan tarayıcıyı tamamen açık bir sistemde bir araya getiren Heron™IOS, dijital yeniliklerden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayarak basitliğin güzelliğini günlük uygulamalarınızda hayata geçirir.

Tamamen Açık Sistem, HERON IOS, klinisyenler ve laboratuvarlar için mevcut tüm açık CAD CAM sistemleriyle çalışır
Heron IOS - Dijital Restorasyon Çözümü

Heron IOS tercih etmeniz için sebebiniz var.

Oldukça açık
Harika izlenimler önemlidir

Çeşitli dijital uzmanlardan oluşan uluslararası ekibimiz, kapsayıcı dijital çözümler aracılığıyla klinikteki sorunlarınıza faydalar sağlamak için dijitali günümüzün sınırlarının ötesine taşımaya kararlıdır. Diş hekimleri Heron™IOS'u seçtiğinde, sürekli yenilik ve iş akışlarını basitleştirmeye yardımcı olacak çözümler sunma taahhüdümüze güvenebilirler ve hastalarına en yüksek kalitede tedavi sağlayabilirler.

Günümüz diş hekimliğine uyacak şekilde
tasarlanmış bir tarayıcı

Heron ™ IOS tarayıcı ergonomi göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır ve optimum kavrama tasarımına ve dönen bir uca sahip ince, hafif bir piyasemene sahiptir. Ayrıca, buğulanmayı önlemek için renk yakalama ve dahili ısıtıcı gibi birinci sınıf özellikler sunar. Dijital ölçüler almak için kullanılan bu ağıziçi tarayıcı ile 3DISC, en yaygın dental restorasyon tiplerini destekleyen bir çözüm sunar.

Daha verimli bir iş günü için çözüm

Heron ™ IOS ile kutudan çıkar çıkmaz tarama yapıyorsunuz. Düşük bir öğrenme eğrisi sunar ve sezgisel case management yazılımı ile personel sistemi birkaç dakika içinde öğrenebilir. Tarayıcı ısınma süresi gerektirmez, bu da hastalar için daha az bekleme süresi ve diş kolduğunda daha az zaman harcanması anlamına gelir. Açık mimari ve yerleşik laboratuvar iletişimi, dosyaları seçtiğiniz laboratuvarınıza hızlı ve kolay bir şekilde gönderebileceğiniz anlamına gelir.

Rakipsiz açık HERON CLOUD ekosistem
Açık bir sistem seçmek, en güncel teknolojiye, malzemelere, iş ortaklarına ve fiyatlara erişimi güvenli kılmanın en iyi yollarından biridir. HERON IOS ile tercih ettiğiniz ortaklarla doğrudan bağlantı kurabilir ve uygulamanız için en uygun maliyetli ve alakalı seçenekleri güvence altına alabilirsiniz. Tedavi iş akışlarından tasarım hizmetlerine, kütüphanelere veya 3. parti üretim ekipmanlarına - hepsi bir tık ötenizde.
 • Restoratif ve Ortodonti Laboratuarları ile bulut bağlantısı. Bir tıklama ile dosyaları gönderin ve bu vakalar ile ilgili laboratuvarınız ile tartışın ve inceleyin.

 

 • Freze Tezgahları ve 3B Yazıcılar - Çok çeşitli üretim seçeneklerine sahip güvenilir bağlantılarımız üretimi kolaylaştırır ve iş akışınızın durmasını engeller.

 

 • İmplant kütüphanelerinden tarama başlıklarına, HERON IOS sizi bağlar.

 

 • Bir çok Clear aligners sağlayıcısıyla bağlantı kurun.

 

 • Gece plağı sağlayıcıları ile HERON IOS uyku terapisi çözümleri sipariş edin.
HERON Clinic yazılımı

HeronClinic Yazılımı, Heron ™ IOS çözümüne dahil olan son derece sezgisel bir tarama ve sipariş yönetimi yazılım paketidir. Sistem, sipariş yönetimi ve taramaya ek olarak, bulut dosya paylaşım çözümümüz aracılığıyla laboratuvarla bilgi paylaşmanıza olanak tanır. Yazılım, laboratuvarla hızlı ve kolay işbirliği sağlayan hızlı bir öğrenme eğrisi ile son derece sezgisel olacak şekilde tasarlanmıştır.

Kliniğiniz için dayanıklı bir ağız içi tarayıcı

Heron ™ IOS, fan dışında hareketli parça içermeyen hafif ve dayanıklı bir tarayıcıdır, bu da arızalanma ihtimalini en aza indirir. Önceden fabrikasyon kalibre edilmiştir, diğer rakip tarayıcılar gibi düzenli kalibrasyona ihtiyaç duymaz yani kutusundan çıkar çıkmaz kullanabilirsiniz. Kutu içerisinden 3 adet tarama ucu ile gelir, her bir tarama ucu 250 kullanımlıktır. Ücretsiz yazılım güncellemeleri, sürekli gelişen bir çözüm elde ettiğiniz anlamına gelir; tarama gereksinimlerinizi şimdi ve gelecekte karşılayan bir cihazdır.

Exocad yazılımı ile daha fazlasını yapın

Exocad yazılım uygulamaları ile klinik içinde üreterek işinizi büyütün.

exocad ChairsideCAD>>

exocad ChairsideCAD>>

Implant Studio>>

Implant Studio>>

Splint Studio*>>

Splint Studio*>>

Aligner>>

Aligner>>

Ortodonti>>

Ortodonti>>

Alanında uzman partnerlerimiz ile tanışın
Distribütörlüklerini yaptığımız diş hekimliği ve diş teknisyenliği alanında iş akışını tamamlayan en iyi uluslararası markaların ithalatlarını gerçekleştirerek aynı zamanda uzman ekibimiz ile servis desteğini sağlıyoruz.
Alanında uzman partnerlerimiz ile tanışın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
İletişim